"Ти здохнеш не своєю смертю". Лія Ахеджакова в Росії отримує листи з погрозами

Зірка дала відверте інтерв'ю.

Відома акторка Лія Ахеджакова ніколи не приховувала, що підтримує Україну. Втім, думок про еміграцію з Росії не допускає.

Про це, а також про отримані погрози зірка розповіла в інтерв'ю "Радіо Свобода".

"Я намертво пов'язана з російською мовою. І – все, на цьому закінчено. Іноді я зустрічаю російських акторів, які зуміли подолати цю страшну перешкоду. Але я не настільки талановита, щоб блискуче вивчити мову на старості років. Співати я не можу, танцювати, на жаль, теж. Я на таке не здатна. По-перше, для мене важливе звичне московське коло спілкування. Без нього не можу. По-друге, мені тут страшно, але дуже цікаво. Я не належу до людей, здатних бачити навколо себе тільки чорне", – зізнається вона.

Лія Меджидівна заявляє, що, в Росії є міста, які відмовляються прийняти вистави, де вона зайнята.

"Бояться, відмовляють в оренді зали. Наприклад, я дуже хвилювалася їхати в Тюмень. Так, в Тюмені були листівки, що літали по всьому фойє. Люди, які прийшли на виставу, їх в урни викидали. Одну з них я зберегла. Що там було написано?! "Русофобка, ненавидить російський народ, 5-та колона, вони хочуть Майдану, помаранчева революція", словом, якась непрохідна нісенітниця! Весь набір про "печиво від ЦРУ"", - підкреслює вона.

Лія Ахеджакова_1
УНІАН
Лія Ахеджакова

Від імені зірки створюють фейкові акаунти в Twitter, а нещодавно – зламали її сайт, де актриса спілкувалася на тему культури.

ВідеоЛія Ахеджакова розповіла про своє ставлення до справи Савченко

"Нещодавно мені почали телефонувати друзі з усього світу, які дізналися через фейсбук, що нібито я вмираю з інсультом в московській міській лікарні №2", - розповіла зірка про поширення фейкових новин про себе, додаючи, що вона вже "стріляна".

При цьому, Лія Ахеджакова підкреслює "жертв пропаганди"наживо не бачила.

"Я не знаю, бачу їх тільки по телевізору. Клянусь! А в житті – ні разу. Можливо, коли-небудь зустріну, і це стане останнім днем в моєму житті. Ось листи пишуть: "Ти здохнеш не своєю смертю, в брудному під'їзді!" А в кінці листа стоїть хрест", - шокує розповіддю легендарна актриса.

Крім цього, Лія Меджидівна у розмові зі Світланою Конеген згадала свої молоді роки та роботу з культовим Рязановим.

Нагадаємо, влітку 2017-го Лія Ахеджакова відвідала "Одеський кінофестиваль". Там вона розповіла журналістам, чому нині не знімається у фільмах.

Залиште свій коментар