Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тихо ревіла: Сєдокова поскаржилася, що не змогла вчасно виїхати з Києва до Москви

У співачки виникли проблеми з квитками.

Співачка Анна Сєдокова, яка днями вперше привезла свого сина до Києва, вчора не змогла вчасно виїхати назад до Москви.

Виконавиця на своїй сторінці Instagram опублікувала пост, у якому зазначила, що у неї виникли неочікувані проблеми з квитками, які вона придбала у Москві, через що і не змогла вчасно потрапити додому.

"Справа в тому, що квиток куплений в Москві, неможливо роздрукувати в Києві і точно так же, навпаки. І ось стою я біля каси, з малим на руках, 6 валізами з дитячими машинками і бананами від мами, а в касі мила дівчина каже - Раніше думати треба було! Ну, звичайно, раніше, я що сперечаюся, чи що. Але у мене бачите кульки в голові", - написала співачка.

Також виконавиця зазначила, що через заблоковану карту не змогла придбати нові квитки, через що дуже засмутилася і розплакалася.

"Отже, сказали квитки ті здавати і купувати нові, а у мене картку заблокували, а коли її розблокували, продаж квитків був вже завершений. Отже, всі мої 6 валіз і 26 пакетиків, Гектор, коляска, няня, сервіз від мами, іграшки від подружки, упакували назад в машину і поїхали назад. Малюк смішив мене всю дорогу, а дивилася у вікно, тихо ревіла і думала, як же я втомилася бути сильною", - зізналася Сєдокова.

Проте, як видно із останньої публікації співачки, їй все таки вдалося вирушити до Москви, проте з невеликим запізненням.

Нагадаємо, днями Анна Сєдокова, перебуваючи у Києві, відсвяткувала 7-річчя доньки Моніки без її присутності.

Вибір редакції