Тіна Кароль чуттєво привітала сина з 12-річчям

Автор
Лянка Богова
Дата публікації
Перегляди
30к
Тіна Кароль чуттєво привітала сина з 12-річчям

instagram.com/tina_karol

18 листопада Веніамін святкує день народження.

Українська співачка Тіна Кароль, яка нещодавно прикрасила обкладинку книжки VOGUE, сьогодні має особливий привід для радощів.

18 листопада святкує день народження син зірки Веніамін Огір. Йому виповнюється 12 років. Попри те, що хлопчик вчиться за кордоном, зіркова мама робить все, аби не втрачати зв'язок із ним. Знаменита мама чуттєво привітала сина в Instagram, назвавши його своєю гордістю:

Ти гордість і всесвіт! Любий мій малюк. Чоловік моєї мрії

такими словами звернулася Тіна до сина
instagram.com/tina_karol

Вєня, так лагідно називає хлопчика його мама, народився 2008-го. Змалечку був дуже розумний і мудрий не за роками. Він ріс копією свого тата — продюсера Євгена Огіра, який помер від онкологічної хвороби.

Син – єдиний хто допоміг Тіні пережити цю втрату. Співачка постійно говорить, що Веніамін був стимулом не зламатися і не опускати руки тоді, коли вже не було сил жити далі.

instagram.com/tina_karol

Тіна Кароль вирішила віддати свого єдиного сина на навчання за кордон — заради його майбутнього. Веніамін живе у Лондоні, знає ідеально англійську. Серед хобі хлопчика – гра на фортепіано, фехтування та шахи. Крім цього Вєня ходить до української громади і там вивчає українські традиції. Так, уже навчився танцювати гопак і може дати фору навіть дорослим.

Її лицар, її єдиний коханий чоловік: син Тіни Кароль святкує день народження

Її лицар, її єдиний коханий чоловік: син Тіни Кароль святкує день народження

Кароль страшенно сумує за сином. Тому, попри насичений робочий графік і гастролі, артистка намагається приділяти максимум часу головному чоловікові в її житті. Часто літає до нього в гості. А коли Вєня приїжджає до Києва, мама робить усе, щоб розвивати в хлопчикові найкращі риси. Так разом вони відвідали лікарню для онкохворих дітей.

instagram.com/tina_karol

Крім цього Кароль намагається показати сину красу його батьківщини. Цього року разом вони побували в Карпатах і навіть підкорили Говерлу.

Наступна публікація