Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тіна Кароль на даху консерваторії репетирує виступ до Дня Незалежності

Алан Бадоєв вигадав оригінальний виступ для артистки.

Співачка Тіна Кароль, яка випустила нетиповий для себе кліп, знятий в США, старанно готується до свого виступу на День Незалежності.

Як відомо, Тіні дісталася важлива місія – вона виконає Гімн України на "Ходу Гідності". Днями Кароль разом із постановником ходу Аланом Бадоєвим прорепетирувала свій номер. І не де-небудь, а на даху консерваторії!

Тіна Кароль на даху консерваторії_1
instagram.com/alanbadoev

Про це Бадоєв повідомив на сторінці у Instagram.

"Так багато людей говорили: "Це неможливо, не вийде, не можна! Зрештою, Тіна не погодитися лізти на дах консерваторії... І ось ми на ньому і вже репетируємо і кадр буде грандіозний, такий як був уві сні! Потрібно вірити в свої бажання, не дозволяйте розтягувати на компроміси ваш задум і все вийде! Дякую, Тіно, за підтримку, артистичний авантюризм і безстрашність", - прокоментував фотографії Бадоєв.

Тіна Кароль на даху консерваторії_2
instagram.com/alanbadoev

Нагадаємо, що окрім Тіни Кароль на "Ходу Гідності" до Дня Незалежності візьмуть участь п'ять оркестрів, українські зірки світової оперної сцени, 18 піаністів і народні артисти України. Також участь у події візьме ONUKA – Ната Жижченко співатиме в урочистій частині заходу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції