Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тіна Кароль показала, як її розумний папужка "дає п’ять" лапою

Співачка похизувалася домашнім улюбленцем.

Українська зірка і тренер "Голосу країни" Тіна Кароль, яка з коротким чорним волоссям зіграла головну роль у кіно, показала свого домашнього улюбленця.

На офіційній фан-сторінці зірки у Instagram з’явилося відео, на якому африканський папуга Жако Тіни на прізвисько Аркаша демонструє свої таланти.

Виконавиця просить папужку "дати п’ять" і той піднімає лапку до верху.

 

Тина Кароль показала своего умного попугая Аркашу! В 2011 году, в День рождения Тины, муж певицы Евгений Огир подарил ей африканского попугая Жако: «Я знал, что Тина давно мечтала о попугае, но о том, чтобы действительно завести его мы всерьез не говорили, а сейчас я подумал, что кроме какого-либо практического подарка, в день рождения хорошо бы сделать действительно сюрприз... Мне посоветовали Жако, как очень интеллектуальную и компанейскую птицу, надеюсь, она не подведет и будет приносить Тине только радость». #тинакароль @tina_karol

Публикация от Тина Кароль (@tinakarol_fantina)

Як з’ясувалося, Аркашу 2011 року Кароль подарував чоловік Євген Огір, зараз, на жаль, покійний. Євген знав, що Тіна давно мріяла про папугу.

"Я знав, що Тіна давно мріяла про папугу, але про те, щоб дійсно завести його ми серйозно не говорили, а зараз я подумав, що крім будь-якого практичного подарунка, в день народження добре б зробити дійсно сюрприз ... Мені порадили Жако, як дуже інтелектуального і компанійського птаха, сподіваюся, він не підведе і буде приносити Тіні тільки радість", - цитують слова Огіра під постом фани Кароль.

Нагадаємо, днями пластична Тіна Кароль показала репетицію своїх звабливих танців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції