Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Англійською мовою пісня "Перечекати" вийшла під назвою Lost in the rain.

Українська співачка Тіна Кароль, яка випустила кліп до своєї нової композиції під назвою "Перечекати", також представила англомовну версію треку.

Англійською мові пісня вийшла під назвою Lost in the rain.

Зазначимо, що композиція є вже другим синглом нового альбому, який вийде в 2017 році.

Нова робота Тіни Кароль - це музичний тандем співачки з Владом Дарвіном. Саме він написав для неї нову композицію. Як розповідає сам автор, "Перечекати" - це одна з найзворушливіших пісень.

Головною темою кліпу на пісню "Перечекати" став символічний для співачки червоний колір. "Червоне на червоному" - це алегорія пристрасті, бажання і любові. Знімати свою нову відеороботу на пісню Тіна Кароль довірила молодому режисерові Станіславу Морозову.

"Це мій перший досвід знімань одразу двох відеокліпів на одну і ту ж пісню, але різними мовами", - говорить режисер. За його словами, "Перечекати" - це історія про ментальний зв'язок, випробування і довгоочікувану зустріч.

"Сувора геометрія у відеокліпі - це повна протилежність левітації. Я хотів наочно показати це протиставлення. В якомусь сенсі ми бачимо протистояння одного стану до іншого. Тіна Кароль - це великий, неосяжний світ, який я намагався показати в кліпі в накресленно-творчій формі", - говорить режисер Станіслав Морозов.

Прем'єра кліпу відбулася 8 грудня 2016 року. Зазначимо, що Тіна Кароль стала першим артистом в Україні, який отримав власний відеоканал VEVO. На ньому відбулася прем'єра англійської версії пісні під назвою Lost in the rain.

9 грудня Тіна Кароль виступить у прямому ефірі ранкового шоу "Сніданок з 1+1" з прем'єрою пісні "Перечекати" у супроводі живого складу музикантів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції