Тіна Кароль приміряла український весільний костюм початку XIX століття

Артистка взяла участь у проекті "Щирі".

Популярна співачка і тренер проектів "Голос.Діти-3" та "Голос країни-7" Тіна Кароль з'явилася у розкішній фотосесії в рамках проекту "Щирі". Артистка приміряла український весільний костюм початку позаминулого століття.

Всього в такій акції взяли участь 16 вітчизняних селебрітіс, серед яких і Соломія Вітвіцька та Марічка Падалко.

В результаті фотосесії вийде благодійний календар, відкривати який буде саме Тіна.

Тіна Кароль у проекті "Щирі"_10
Фото: Антон Кулаковський

"Я давно мріяла взяти участь у подібному проекті. Це чудова ініціатива, яка нагадує про наші традиції і корені, допомагає в самоідентифікації. Тепер моє завдання – бути щирою і завжди пам'ятати, звідки я родом", - розповіла артистка для Elle.

Тіна Кароль у проекті "Щирі"_9
Фото: Антон Кулаковський

Спеціально для "Щирі" Тіна Кароль приміряла український весільний костюм початку XIX століття. Стилісти проекту – Марічка Квітка (Український інститут історії моди) і Антоніна Белінська – збирали одяг і прикраси в музеях і приватних колекціях, щоб точнісінько повторити образ нареченої на одній зі старих фотографій.

Тіна Кароль у проекті "Щирі"_7
Фото: Антон Кулаковський

"Це святкове вбрання нареченої Івано-Франківської області, а якщо точніше - нареченої з села Великий Ключів. Такий вінок з гусячого пір'я робили тільки там: його прикрашали паєтками і обгортками від цукерок", - каже Марічка Квітка.

Тіна Кароль у проекті "Щирі"_6
Фото: Антон Кулаковський

За словами стиліста Антоніни Белінської, особливістю цього способу є запаска.

"У багатьох селах Івано-Франківської області були парні запаски: одна ззаду, інша спереду - у цьому вбранні передньої запаски немає, замість неї – хустка. Хустки в той час були досить дорогими і вважалися приданим. Ми відтворювали конкретну фотографію, але насправді була традиція одягати багато хусток, одна поверх іншої. Чим їх більше, тим багатше наречена. Ця традиція стосується і прикрас. Намисто на Тіні автентичне: корали, перли, бісерні силянки - всі оригінали XIX століття", - підкреслила Антоніна.

Тіна Кароль у проекті "Щирі"_5
Фото: Антон Кулаковський

Артистка зізналася, що костюм є дуже важким.

Тіна Кароль у проекті "Щирі"_4
Фото: Антон Кулаковський

"Мені здається, що костюм важив кілограм 25! У мене на шиї залишилися відбитки від намиста. Але знімати їх не хотілося. Заради такої краси я готова терпіти. Це ж все ручна робота! У кожному стібку на вишиванці, в кожній намистинці закладено нашу культурну спадщину, наш генокод", - поділилася враженнями зірка.

Тіна Кароль у проекті "Щирі"_3
Фото: Антон Кулаковський

Також у проекті "Щирі" взяли участь актриса Ада Роговцева з донькою та онукою, співачка Анна Завальська, дизайнери Олена Рева і Наталя Каменська, телеведучі Маша Єфросиніна, Соломія Вітвіцька, Регіна Тодоренко, Марічка Падалко та Ольга Фреймут, призер Олімпіади-2016 в Ріо-де-Жанейро гімнастка Ганна Різатдінова, музикант Дмитро Шуров з сім'єю і подружжя Ната Жижченко (ONUKA) та Євген Філатов (The Maneken).

Тіна Кароль у проекті "Щирі"_2
Фото: Антон Кулаковський

Відзначимо, історія "Щирих" почалася в 2014-му році, коли 15 українських зірок знялися в традиційних українських костюмах для благодійного календаря.

Тіна Кароль у проекті "Щирі"_1
Фото: Антон Кулаковський

В 2016-му році до знімань підійшли ще серйозніше. Консультувати знімальну групу запросили Український інститут історії моди, темою проекту обрали "Колір", а на майданчику зібрали найкращі автентичні костюми кінця XIX — початку XX століття і понад 30 кілограмів унікальних прикрас.

Нагадаємо, нещодавно Тіна Кароль в розкішних сукнях прикрасила сторінки глянцю.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: