Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тіна Кароль розповіла, через що "ридала крокодилячими сльозами"

Співачка пригадала, як готувалася до свого виступу.

Українська співачка Тіна Кароль, яка днями випустила досить відвертий новий кліп на пісню "Сила высоты", поділилася подробицями підготовки свого виступу на М1 Music Awards, йдеться у "Світському житті".

Спеціально для номеру артистки на премії з Америки привезли устаткування. Велику лазерну устновку, за допомогою якої створюється паралельна реальність н сцені. 

"Це рідкісний спецефект, який на сьогодні є тільки в одних хлопців, які зараз перебувають в нашій країні. Коли сказали,що вводять воєнний стан, я ридала крокодилячими сльозами. По-перше це взагалі складно було сприйняти, чути, а по-друге я подумала, що все, шоу зірветься і нічого в нас не вийде, хлопці не вилетять. Але вони сказали, що нічого не бояться, що люблять країну і приїхали, прилетіли і зробили свою справу гарно. Ми не маємо кордонів з західним світом, ми є його частка. І чим швидше ми це зрозуміємо, тим швидше ми там опинимось", - заявила співачка.

ВідеоТіна Кароль поставила ногу на отриману нагороду та зізналася, через що ридала крокодилячими сльозами

Тіна Кароль здобула нагороду за внесок в музичну індустрію. Народна артистка у своїх виступах усе більше танцює, а далі обіцяє ще більше дивувати. Співачка також розповіла, як замовила унікальне лазерне шоу на свій концерт і які складнощі з ним вийшли. 

Тіна Кароль поставила ногу на отриману нагороду та зізналася, через що ридала крокодилячими сльозами

Також варто зазначити, що у кожному виступі або кліпі Кароль демонструє все більше танцювальних па.

"Кожен сучасний артист має вміти все.  Зараз  час гібридних артистів, який вміє все", - зауважила артистка.

Нагадаємо, нещодавно Тіна Кароль розповіла, як посватала рідного брата до сестри Ірми Вітовської.

Залиште свій коментар

Вибір редакції