Тіна Кароль розповіла, чи здійснилося її бажання не бути самотньою

Співачка прокоментувала зміни в особистому житті.

Українська зірка Тіна Кароль, яка відкрила концерт у рамках фестивалю Made in Ukraina у Юрмалі, поділилася спогадами про дебют на "Новій хвилі" 10 років тому.

Як зізналася співачка в коментарі журналістам ТСН, для неї приїзд до Юрмали є особливим. Артистка поринула у спогади. Тіна вийшла на сцену "Дзінтарі" у тому самому піджаку, в якому виступала на конкурсі молодих виконавців "Нова хвиля" 10 років тому.

"Це саме той піджак. Для мене це таке ностальджі. Я приїхала до Юрмали і відчувала той самий мандраж. Як фантомні болі бувають, так це фантомний мандраж", - поділилася враженнями Кароль.

Не могли журналісти не спитати у Тіни Кароль про її особисте життя. Перед Новим роком зірка загадала бажання, аби цього року не бути самотньою.

"Я дійсно не одна. У мене є мій синочок Веніамін. І бути разом з ним, я завжди буду молитися, щоб ніщо нас не розлучило", - сказала Кароль.

Коли ж журналіст уточнила, чи не може Тіна порадувати шанувальників змінами в особистому житті, артистка загадково посміхнулася та відповіла: "Ні, ні".

Нагадаємо, Тіна Кароль здивувала поєднанням сукні і кепки в Юрмалі. Співачка прилетіла до латвійського міста, щоб виступити на фестивалі "Made in Ukrainа".

Незабаром глядачі каналу "1+1" зможуть побачити телевізійну версію концерту студії "Квартал 95" у рамках фестивалю Made in Ukraina в Юрмалі.

Кореспондент ТСН Тетяна Боковня

Тіна Кароль згадала, як підкорювала Юрмалу на "Новій хвилі" 10 років тому

Українська зірка Тіна Кароль, яка відкрила концерт у рамках фестивалю Made in Ukraina у Юрмалі, поділилася спогадами про дебют на "Новій хвилі" 10 років тому.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: