Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зірки поспілкувалися у невимушеній атмосфері.

У новому випуску "Світського життя", який вийде в ефір у п'ятницю, 23 вересня рівно о 22.00, глядачі побачать сповнене відвертості інтерв'ю Тіни Кароль. Катерина Осадча запросить співачку на велосипедну прогулянку Юрмалою. Саме в цьому латвійському курортному містечку, у легендарному концертному залі "Дзінтарі" стартувала стрімка кар'єра Тіни.

Морське узбережжя Юрмали славиться своїм твердим піском, тож Катерина й Тіна вирішили прокатитися велосипедами прямісінько уздовж пляжу Дзінтарі - це найбільш популярна місцева забава.

Зупинившись у місцевому кафе, під час щирої бесіди тренер "Голосу.Діти" розповість Катерині Осадчій про великі зміни в її родині. Уперше співачка поділиться новиною про те, що її 8-річний син Веніамін навчається у Великій Британії.

Тіна зізнається, що саме підштовхнуло її на цей крок та розповість, як облаштований британський побут Веніаміна.

"Всупереч думці моїх батьків я його відпустила, і ми щасливі - каже співачка - Він добре вписався, став частиною колективу, де взагалі немає ні українців, ні росіян, ні слов'ян".

Як зіркова мама живе між Києвом та Лондоном та хто доглядає за її сином в Англії, поки вона гастролює Україною, можна дізнатися з найближчого випуску "Світського життя з Катериною Осадчою" у п'ятницю о 22:00 на каналі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції