Тіна Кароль, Руслана та гурт "ТІК" взяли участь в концерті "Вечірній Квартал. Бенефіс"

Глядачі "1+1" побачать яскраве шоу вже десятого вересня.

На телеканалі "1+1" десятого вересня о 21:00 покажуть "Вечірній Квартал. Бенефіс" - концерт який студія "Квартал 95" організувала цього літа в Латвії в рамках першого фестивалю українського гумору і музики Made in Ukraina.

Зірки у "Вечірньому кварталі"_1
прес-служба каналу "1+1"

У першому юрмальському випуску "Вечірнього Кварталу" на телеканалі "1+1" актори студії "Квартал 95" покажуть нові жарти і скетчі, які підкорили публіку під час заходу в концертному залі "Дзінтарі". Також глядачі побачать музичні сюрпризи від відомих українських артистів: Руслани, Тіни Кароль та гурту "ТІК".

Зірки у "Вечірньому кварталі"_2
прес-служба каналу "1+1"

Першою серед музичних номерів на сцені "Вечірнього Кварталу" виступила співачка Руслана. Глядачі бурхливими оплесками прийняли переможницю Євробачення 2004 і довго не хотіли відпускати зі сцени.

Зірки у "Вечірньому кварталі"_4
прес-служба каналу "1+1"

"Можу сміливо назвати концерти в Юрмалі одними з кращих за останні роки. Я відчула особливу концентрацію любові до нашої країни і необхідність проведення таких фестивалів як можна частіше. Дякую за неймовірну співпрацю і запрошення!", - коментує Руслана.

Зірки у "Вечірньому кварталі"_5
прес-служба каналу "1+1"

Варто відзначити, що режисером-постановником проекту "Вечірній Квартал. Бенефіс" був Володимир Зеленський. Актор і один з авторів "Кварталу 95", давав свої коментарі по світлу, звуку, координував колег.

Зірки у "Вечірньому кварталі"_6
прес-служба каналу "1+1"

"Вечірній Квартал. Бенефіс " пройшов з великим аншлагом. В ефірі телеканалу "1+1" глядачі зможуть побачити нові номери студії "Квартал 95" і кращі скетчі, а також яскраві виступи улюблених артистів.

Зірки у "Вечірньому кварталі"_7
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, що цієї осені канал "1+1" покаже телеверсії концертів: "Вечірній Квартал. Бенефіс", "Ліга Сміху. Літній кубок" і "Юрмалето".

 

Залиште свій коментар

Наступна публікація