Тіна Кароль випустила фотопроект про свій тур: прямі трансляції, балет двійників і салют

Дата публікації
Перегляди
1929
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Співачка вирушила у всеукраїнський тур на підтримку нового альбому.

Українська співачка Тіна Кароль, син якої підтримав її під час прямого ефіру "Танців з зірками", вирушила у всеукраїнський тур на підтримку нового альбому "Інтонації".

Тур стартував на День Незалежності у кам'янець-подільській фортеці, після чого співачка дала сольні концерти в Чернівцях та Житомирі.

Сьогодні на сторінці Facebook Тіни був опублікований великий фотопроект "Інтонації", що включає в себе більше 50-ти фотографій з концертів артистки.

Нова програма Тіни Кароль - це симбіоз жіночих історій, виражених в піснях і танцювальних постановках в стилі modern and contemporary. У концерті бере участь балет Kozar Dance Theatre під керівництвом хореографа-постановника Василя Козаря.

Балет не відрізнити від самої Тіни: їхні костюми, зачіски завжди повторюють образ співачки. Фокус з двійниками, який запам'ятався після кліпу "Я не перестану", добре розкриває суть самого шоу - показати різні інтонації жінки, всі відтінки жіночого я.

"Інтонації" - це яскраве і складно технологічне шоу. Завдяки перевізній телевізійній станції на концерті використовуються багатокамерні знімання, паралельний монтаж з графікою і візуальними ефектами. Глядачі вперше бачать пряму life-трансляцію концерту одразу на екранах в залі.

Підписники співачки в Facebоok мали унікальну можливість побачити нову програму Тіни Кароль в прямому ефірі. На її сторінці в соціальній мережі велася пряма трансляція шоу з Кам'янець-Подільського і Чернівців. Охоплення аудиторії цих двох концертів перевищило 300 тисяч користувачів.

Режисерами нової сольної програми Тіни Кароль стали Наталя Острикова, Наталія Лисенкова і Марія Григоращенко, відомі своєю режисурою вокального проекту "Голос країни" на каналі "1+1".

Всеукраїнський тур Тіни Кароль стане наймасштабнішим в історії співачки. Артистка виступить у 35 містах України, давши 55 концертів. У Києві Кароль дасть п'ять сольних концертів поспіль у Палаці "Україна" 29, 30, 31 жовтня та 1, 2 листопада.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1929
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація