Тіна Кароль вперше показала кліп, який зняла 10 років тому

Тіна Кароль вперше показала кліп, який зняла 10 років тому

Відео було відзняте на трек "Микроволновка".

Українська співачка Тіна Кароль, яка днями ледь не отруїлася чадним газом на Atlas Weekend, незвичайним образом запросила шанувальників на концерт в Києві, який відбудеться 16 липня в КВЦ "Парковий".

Сьогодні в своєму Instagram співачка опублікувала тизер невиданого кліпу на пісню "Микроволновка". Знімання кліпу відбулися 10 років тому, а його режисером виступив Алан Бадоєв.

Відео з одного з концертів артистки

"Кліп був невиданим, оскільки моя сімейна історія тих років не була співзвучна з цією піснею і кліпом. Сьогодні прийшов час випустити цей кліп як подарунок шанувальникам. Незвичайна, зухвала, яскрава відеоробота, як і наша майбутня зустріч", - прокоментувала Кароль.

Цей сюрприз співачка приурочила до дня народження свого фан-клубу. У Instagram співачки можна побачити лише тизер кліпу, а його повна версія опублікована на стрімінговому сервісі Patreon Tina Karol (https://www.patreon.com/tinakarol), вартість підписки 2,99 $.

Нагадаємо, нещодавно Тіна Кароль як хедлайнер тріумфально виступила на фестивалі Atlas Weekend. За словами генерального директора фестивалю Дмитра Сидоренка найбільше глядачів було на концерті саме Тіни Кароль. Сумарно за два дні фестиваль відвідало 250 тисяч глядачів, що стало абсолютним рекордом за всі роки існування "Атласу".

Наступна публікація