Тіна Кароль йде з "Голосу країни": з ким зіркова тренерка перемагала в шоу

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тіна Кароль йде з "Голосу країни": з ким зіркова тренерка перемагала в шоу

П'ять разів підопічні артистки перемагали на вокальному шоу.

Минулої неділі відбувся грандіозний фінал проєкту "Голос країни-11", після якого зіркова тренерка Тіна Кароль заявила, що йде із шоу.

Попдіва восьмий рік посідала крісло наставниці "Голосу" і п'ять разів підопічні артистки перемагали на вокальному шоу. Редакція сайту ТСН.ua пропонує пригадати усі тріумфи артистки та учасників з її команди.

Так, вперше зірка здобула перемогу в другому сезоні проєкту "Голос.Діти", фінал якого відбувся 1 березня 2015 року. Тоді серця глядачів підкорив Роман Сасанчин.

mvs.gov.ua

Переможець у фіналі зачарував виконанням хіта Софії Ротару "Одна калина".

Того ж року зірка здобула перемогу в 5 сезоні дорослого "Голосу країни", фінал якого відбувся 7 червня. Тоді кубок отримав її підопічний Антон Копитін.

Тоді ще 30-річний учасник був багатодітним батьком, який приїхав із Донецька. Хлопець полишив рідне місто, аби врятувати дружину й двох дітей від війни. Антон не цурався жодної роботи - клав плитку, налагоджував сантехніку, співав у ресторанах. За перемогу у шоу Кароль подарувала йому квартиру в Києві.

У "Голосі.Діти-3" знову тріумфувала Тіна Кароль. 4 грудня 2016 року більшість українців підтримали своїм голосуванням талановиту Еліну Іващенко з Броварів. Дівчину-сироту після смерті мами виховували бабуся з дідусем.

прес-служба каналу "1+1"

Так, у фіналі 14-річна дівчинка приголомшила, виконавши лемківську пісню "Під облачком" у супроводі гурту Men sound.

Днями ж Еліна запалила на сцені шоу "Голос країни-11" з Олегом Винником. Дует представив нову пісню "Діаманти".

Вчетверте привела Кароль свого підопічного до перемоги у сьомому сезоні шоу "Голос країни". Тоді глядачі підтримали священника із села Недра, що поблизу Березані, Олександра Клименка.

прес-служба каналу "1+1"

У фіналі, який відбувся 23 квітня 2017 року він проникливо виконав "Чорнобривці".

2020 року Тіна Кароль вп’яте стала переможницею шоу. Кубок отримав Роман Сасанчин, для якого нагорода  проєкту стала другою після тріумфу у дитячому "Голосі".

instagram.com/sasanchyn_official

У вирішальному етапі суперфіналу "Голосу країни-10", який відгримів 26 квітня 2020-го, Сасанчин заспівав пісню, з якою прийшов на "сліпі прослуховування", – Luna tu Алессандра Сафіни.

Нагадаємо, 25 квітня відбувся грандіозний фінал проєкту "Голос країни-11", перемогу у якому здобув Сергій Лазановський з команди DOROFEEVA. З учасником у суперфіналі також змагалася Юлія Тимочко з команди Тіни Кароль і якби учасниця тріумфувала, для зіркової тренерки це була б вже шоста перемога на вокальному шоу.

Як минув ефір, читайте у нашому матеріалі.

Наступна публікація