Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тіна Кароль зізналася, чи залицяється до неї Dan Balan поза камерами

Артистка поділилася своїм ставленням до знаменитого колеги.

Співачка Тіна Кароль, яка ніжно заспівала у дуеті з Dan Balan на "Танцях з зірками", зізналася, чи є між знаменитостями щось більше, ніж просто робота, йдеться у "Світському житті".

За словами Тіни, ще рано говорити про щось більше, ніж просто співпраця.

"Поки що рано казати, що значить ця пісня – залицяння чи просто колаборація двох талановитих людей. Він талановитий композитор, співак, артист. Подивимось, поки що чогось більшого, ніж квіти, "Голос країни" і моїх гарбузів не було", - прокоментувала Тіна.

Тіна Кароль і Дан Балан_1
instagram.com/danbalan

Щодо того, що від присутності Дана поруч Тіна починає ніяковіти, зірка сказала: "Ну, безумовно, він красень. Він височезний, на нього дивишся, так: "Ох". Почуваєшся маленькою, що не погано для кожної дівчини. Чи я соромлюсь, я не знаю", - заінтригувала відповіддю Кароль.

Відео Тіна Кароль зізналась, що ніяковіла під час виступу з Даном Баланом

Катерина Осадча не змогла не скористатися можливістю та не спитати в Тіни Кароль, чи є щось між співачкою та Даном Баланом. Кароль розповіла, які в неї стосунки з партнером по дуету, а також поділилася, як проводить вільний час з власним сином Веніаміном.

Тіна Кароль зізналась, що ніяковіла під час виступу з Даном Баланом

Нагадаємо, що симпатія між Тіною Кароль і Dan Balan спалахнула під час знімань "Голосу країни". Молдавський виконавець не раз бентежив співачку відвертими залицяннями просто під час ефіру.

Залиште свій коментар

Вибір редакції