Тіна Кароль зізналася, що у неї в гардеробі є панчохи від українського виробника

Зірка все частіше обирає одяг вітчизняного виробництва.

Українська співачка Тіна Кароль, яка вирушила у всеукраїнський тур на підтримку нового альбому "Інтонації", знатна модниця, йдеться у "Світському житті".

За словами Тіни, в її гардеробі все частіше з'являються вбрання від українських дизайнерів. Особливо зірка в захваті від прикрас вітчизняного виробника.

"Багато речей. До речі, у нас в Україні почали робити дуже гарні прикраси. Тож, від прикрас до просто одягу і, навіть, панчохи, уявляєте. Навіть панчохи передають українського виробника", - зізналася Кароль.

ВідеоТіна Кароль уперше в житті придбала смартфон замість кнопкового телефону

До слова, під час всеукраїнського туру виконавиця змінює вбрання, як рукавички. Про найулюбленіший сценічний костюм з туру Тіна розповіла Катерині Осадчій.

"Є одна сукня, вона повністю з металу, це кольчуга така, дуже дрібна. Ця тканина лежала на складі десь роки три-чотири. Це перед. Про зад окремо поговоримо. Перед ми купили, а зад подарували мені. Задня частина вбрання з іншої сукні. Її розпороли. Але що таке розпороти кольчугу. Це треба кожну ланку в ланку вкласти. Ми розпороли сукню і зробили з нєї зад", - поділилася артистка.

Нагадаємо, що всеукраїнський тур Тіни Кароль стане наймасштабнішим в історії співачки. Артистка виступить у 35 містах України, давши 55 концертів. У Києві Кароль дасть п'ять сольних концертів поспіль у Палаці "Україна" 29, 30, 31 жовтня та 1, 2 листопада.

Залиште свій коментар