Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тіна Кароль зізналася, як ледь не наклала на себе руки після смерті чоловіка

Співачка дала відверте інтерв'ю про особисте життя.

Українська співачка Тіна Кароль, яка повідомила, чи планує вона жити в Америці, розповіла, як ледь не вкоротила собі віку після смерті чоловіка Євгена Огіра у 2013 році.

Виконавиця зуміла подолати цей складний період і продемонструвала дивовижну силу духу. Однак їй було дуже важко на душі, оскільки з'являлися думки покінчити с собою.

Вийти з депресії і йти далі допоміг артистці саме син Веніамін.

"Коли не стало чоловіка, було все. І суїцидальні настрої, різне. Але всі ми прийшли по одному в цей світ і по одному підемо. У кожного своя місія, своя історія, свій відведений вік. І вкоротити собі його я не маю права. Тим більше, що у мене є синок — і він моя найбільша місія", - розповідала співачка у програмі "Життя відомих людей". 

Окрім цього Тіна Кароль розповіла про свого 10-річного сина Веніаміна. Зірка зізналася, що не дуже часто з ним бачиться, оскільки хлопчик живе і навчається в Лондоні. При цьому, за словами співачки, він неймовірно схожий на батька.

"Веня — копія батька. У характері, поведінці, рисах обличчя. Я завжди бачу свого чоловіка перед собою. Настільки вони схожі, що часом стискається серце. Складно, але я пишаюся і тішуся", - розказувала артистка.

Нагадаємо, нещодавно Тіна Кароль показала сина-учня та поділилася секретами виховання своєї дитини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції