Тисяча триста красунь з пишними формами поділилися своїми історіями на кастингу "Модель XL" на "1+1"

Дата публікації
Перегляди
3863
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тисяча триста красунь з пишними формами поділилися своїми історіями на кастингу "Модель XL" на "1+1"

Фото: прес-служба каналу "1+1"

Цікаво, що серед дівчат, які взяли участь у кастингу, були представниці найрізноманітніших професій.

Днями в Києві відбувся фінальний відкритий кастинг проекту "Модель XL", прем'єра якого стартує на "1+1" восени.

Понад 1300 дівчат з різних міст України та навіть з інших країн - Грузії, Польщі, США, Білорусі - приїхали, щоб скористатися шансом стати учасницями проекту і на своєму прикладі показати, що краса не обмежується модельними параметрами.

Охочі взяти участь і особисто зустрітися з креативною групою проекту займали чергу біля входу в будівлю від самого ранку, і до початку кастингу на вулиці Шота Руставелі в Києві зібралася значна кількість красунь з пишними формами.

Фото: прес-служба каналу "1+1"

Багато дівчат зауважили, що прийшли на кастинг, щоб зламати застарілі стереотипи краси.

"Я прийшла на проект, щоб довести всім, що жінка в будь-якому віці і будь-якого розміру може і зобов'язана бути щасливою і вродливою", - каже Світлана з Білої Церкви.

Світлана зізналася, що раніше її розміри не раз ставали приводом для кепкувань з боку оточення, а докори першого чоловіка стали причиною розлучення і комплексів дівчини. Зараз Світлана тільки вчиться любити себе і приймати своє тіло таким, яке воно є, і сподівається, що проект допоможе їй та безлічі інших жінок у цьому.

Інша учасниця кастингу, Марина з Одеси, зізнається, що любить своє тіло. Дівчина вже не раз брала участь у місцевих конкурсах краси і посідала призові місця. Марина впевнена, що краса - це поняття широке і не обмежується розмірами.

Фото: прес-служба каналу "1+1"

"Колись в моді були повні дівчата, не так давно - худорляві. Чоловікам подобаються різні. Потрібно вміти любити себе і знати свої сильні сторони", - зазначає Марина.

Наталя, яка приїхала з міста Бровари, навіть не думала, що зустріне на проекті свою давню подругу Христину. Дівчата не бачилися 10 років і, впізнавши одна одну під час кастингу, не змогли приховати щирих емоцій.

Цікаво, що серед дівчат, які взяли участь у кастингу, були представниці найрізноманітніших професій: фармацевти, вчителі, менеджери з продажу і навіть поліцейські. Стати учасницями проекту побажали дівчата з 5 країн і більш ніж 30 міст.

Фото: прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, проект "Модель XL", який створений за німецьким форматом "Curvy Supermodel", покликаний не тільки розширити сучасне поняття краси, але і допомогти простим жінкам стати впевненішими у собі, позбутися комплексів, стереотипів і полюбити своє тіло таким, яке воно є. У проекті 10 дівчат розміру plus size виконуватимуть різні завдання і боротися з власними комплексами під наглядом суворого і професійного журі, своїм прикладом доводячи, що природна краса - це не тільки здоров'я, але й привабливість, жіночність та сексуальність.

Прем'єра проекту "Модель XL" відбудеться на телеканалі "1+1" цієї осені.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3863
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація