Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тодоренко шокувала історією про те, як її дитину перевертали в животі

Зіркова матуся зізналася, що почала панікувати через неправильне розташування синочка у животі.

Телеведуча Регіна Тодоренко, яка після пологів звернулася по допомогу до психолога, розповіла, як на останньому місяці вагітності їй перевертали дитинку в животі.

Вже наприкінці строку майбутня мама дізналася, що її синочок "лежить сідницями до виходу".

Публікацію вона супроводила кумедним фото, де вона у халаті позує з вараном.

Регіна Тодоренко

"На 36-му тижні УЗД показало, що моя дитина сидить навпочіпки і перевертатися не збирається. Мене це шалено тривожило", - поділилася телеведуча.

Самостійно малюк так і не перевернувся, тож Регіна звернулася до остеопата, який намацав малюка через живіт і перевернув його.

"Прийшовши до остеопата, я дико хвилювалася, особливо коли цей високий двометровий чоловік заліз своїми руками мені в живіт, як хілер, намацав голівку і почав перевертати мою дитину головою вниз", - розповіла Регіна.

Вона додала, що вже за 15 хвилин після процедури відчула полегшення, оскільки центр тяжіння змінився і їй стало легше ходити.

Регіна Тодоренко з мамою Іриною
instagram.com/reginatodorenko
Регіна з мамою

Нагадаємо, що Тодоренко, яка довго зберігала мовчання щодо перебігу своєї вагітності, розпочала "Вагітний марафон" на своїй сторінці в Instagram. Вона викладає архівні світлини та розповідає історії, як вона переживала кожен місяць вагітності первістком.

Так, у перший місяць вагітності Тодоренко ще стрибала і сідала на шпагат, не підозрюючи про свого "пузожителя". А на другому рятувалася пивом від токсикозу.

Пізніше вона розповіла про перельоти на третьому місяці. 

А на четвертому місяці телеведучу госпіталізували - Регіна зізналася, чому не вгледіла за своїм здоров'ям.

Залиште свій коментар

Вибір редакції