Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Том Круз добровільно відмовився від спілкування з єдиною рідною дочкою - ЗМІ

Горе-татусь не бачився з Сурі вже майже 5 років.

Як вже раніше повідомлялося, популярний голівудський актор Том Круз довгий час не бачився з єдиною рідною дочкою. Проте днями у ЗМІ з'явилася інформація, що він добровільно відмовився від спілкування з 12-річною Сурі.

Як повідомляється у виданні Us Weekly з посиланням на слова інсайдера, акторові офіційно дозволено проводити з Сурі до 10 днів кожного місяця, але, незважаючи на це, він продовжує уникати її та свою екс-дружину Кеті Холмс.

Кеті Холмс та Сурі Круз
Getty Images
Кеты Холмс та Сурі Круз

Також інсайдер назвав причину, через яку Круз відмовився від доньки.

"Кожній людині дозволено бачити свою дитину, якщо вона цього дійсно хоче. Том зробив свій вибір: він не зустрічається з донькою, бо вона не саєнтолог", - розповів анонім в інтерв'ю.

Саме релігійні переконання Тома стали на заваді щасливого шлюбу з Кеті Холмс. Сім'я голлівудського актора зруйнувалася саме через те, що акторка відмовилася від саєнтологічних переконань і заявила, що бажає виховувати дочку в католицькій вірі. Вона подала на розлучення і зажадала для себе повної опіки над дочкою. 

Варто також зазначити, що зірка фільму "Місія нездійсненна" покірно дотримується правил своєї церкви, які забороняють йому бачити доньку. Хоча дівчинка неодноразово і намагалася умовити батька про зустріч, посилаючи йому листи і залишаючи голосові повідомлення, проте актор залишився непохитним.

Нагадаємо, нещодавно співачка Шер повідомила, про стосунки з Томом Крузом, проте зазначила, що його захоплення саєнтологією завжди вважала дивним.

Залиште свій коментар

Вибір редакції