Тоненька Кейт Міддлтон у куртці та обтислих джинсах прибула на ферму за ялинками

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Герцогиня Кембриджська зустрілась з членами благодійної організації Family Action.

Дружина принца Вільяма Кейт Міддлтон, яка вчора стала прикрасою урочистого прийому королеви Єлизавети ІІ, сьогодні разом з членами благодійної організації Family Action відвідала ферму у графстві Бакінгемшир.

Метою організації, патроном якої днями стала герцогиня Кембриджська, є фінансова допомога і психологічна підтримка нужденним в цьому сім'ям.

Під час свого візиту Кейт поспілкувалася з дітьми та іншими членами сімей, які отримують підтримку від Family Action, а також взяла участь у святі на честь Різдва.

Кейт Міддлтон
Associated Press

Також на фермі дружина принца Вільяма обрала різдвяні ялинки, які прикрашатимуть дошкільні установи, опіками організацією.

Кейт Міддлтон
Associated Press

Для заходу герцогиня Кембриджська обрала відповідне вбрання. Вона з'явилася у синіх джинсах-скінні, зеленому светрі, яскраво-червоній короткій куртці та масивних черевиках. 

Кейт Міддлтон
Associated Press

Зауважимо, що право бути патроном організації Кейт отримала від королеви Єлизавети ІІ, яка займала цю почесну посаду від 1953 року і змінила на ньому королеву Марію. 

Нагадаємо, нещодавно Кейт Міддлтон разом з чоловіком прицем Вільямом взяли участь у зніманнях кулінарного шоу, де приготували різдвяні смаколики.

Залиште свій коментар

Вибір редакції