Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Музиканти привезли до Києва 30 тон музичної техніки.

Вперше за багато десятиліть столицю України відвідав легендарний павер-метал гурт Helloween у повному складі. Рокери приголомшили фанів неймовірним звучанням знаних на пам'ять балад та світло-музикальним шоу. Так, крім найкращих пісень олдскульна команда привезла 30 тонн музикальних інструментів, щоб виступ "Об’єднаних гарбузів" запам’ятався на все життя.

Концерт Helloween відбувся 9 квітня 2018 року в столичному Палаці спорту у рамках світового турне Pumpkins United, тобто "Об’єднані гарбузи".

Тисячі фанатів стеклися до нього ще за кілька годин до дійства аби поспілкуватись між собою. Натовп був сп’янілий, якщо не від алкоголю, то від передчуття неймовірно крутого концерту зірок, які послужили натхненниками не одному поколінню музикантів. Серед натовпу були всі: від малих дітей до сивоголових панків у косухах. Усі хто знає про "Гелловін" прийшли хоч краєм ока поглянути на найкращий склад команди, який зібрався вперше за більш ніж десятиліття: Енді Деріс та Міхі Кіске на вокалі, Кай Хансен, Міхаель Вайкат і Саша Герстнер на гітарах, Маркус Гросскопф й Дані Льобле у ритм-секції.

Не дивлячись на поважний вік "Об’єднані гарбузи" відривались на всю разом із шанувальниками. Вони бігали й танцювали, кривлялись й позерствували, насолоджуючись шаленим драйвом, який служив розмінною монетою між залом та сценою.

Концерт, мабуть, не розчарував жодного із фанатів, адже  Helloween не сходив зі сцени більше трьох годин, розбавляв свої виступи світловими шоу та виставами на екрані. Зокрема на головному дисплеї постійно змішувались різні химери із музикантами, які грали на сцені. Така візуальна гра додавала концерту містичності, а подібного шоу Палац спорту імовірно ще й не бачив. Більше того, музиканти навіть кинули щасливцям барабанні палички та кілька медіаторів на згадку про історичне шоу.

Варто додати, що той хто не потрапив на єдиний концерт Helloween із ключовими музикантами групи в Україні буде шкодувати все життя. Адже невідомо чи приїдуть ще виконавці, а про таке шоу із рокерами подібного рівня залишається лише мріяти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції