Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тоня Матвієнко випустила альбом із архівним вокалом бабусі та автентичними інструментами

Музичний матеріал записаний артисткою в рамках її ANTONINA project.

Український етно-електронний проект ANTONINA project, солісткою якого є Тоня Матвієнко, представив на розсуд публіки новий альбом.

До нього увійшли 12 композицій, які зірка присвятила бабусі.

"Цей музичний матеріал присвячено моїй бабусі Антоніні, яка привила любов до народної пісні", - розповідає Тоня Матвієнко.

"У процесі запису альбому  використовувалися різні автентичні інструменти з різних культур - дримби, дуда, телинки, гуджен, хотіку, діджиріду, різноманітна перкусія  на ряду з аналоговими синтезаторами, оркестровими інструментами та іншими сучасними технологіями. Музика вміщує в собі симбіоз живого та електронного звучання. Більша частина треків була записана в Києві, "За сінечками" та "Ой, на морі" - на півночі Нідерландів," – коментує саундпродюсер Олександр Шульга.

Загалом, ANTONINA project – це новий український етно-електронний проект. У музичних треках використовується вокал бабусі. Саме вона передала народні пісні цій співочій династії. Голос бабусі Антоніни був акапельно записаний у 70-х роках, 2015 року платівку відцифрували та задіяли у записі дебютного альбому.

Ідея Тоні Матвієнко та саундпродюсера Олександра Шульги полягала в збереженні народної пісні через призму сучасних аранжувань.

Нагадаємо,  проект ANTONINA project представив кліп на пісню "Сірії гуси", режисером якого став Олег Борщевський. Кліп знятий за техніками "стоп-моушн" та "цейтрафер". За 28 днів на 17 локаціях було відзнято 8219 кадрів, з яких монтувалось фінальне відео.

Залиште свій коментар

Вибір редакції