Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тоня Матвієнко стала першою українкою, що виступила перед президентом Сингапуру

Співачку запросили взяти участь у святі.

Українська співачка Тоня Матвієнко, яка нещодавно випустила новий кліп, у якому стала брюнеткою, розповіла, як виступала перед президентом Сингапуру.

Посольство України у Сингапурі запросило зірку виступити на їхньому святі Гармонії, повідомила Тоня у студії "Сніданку 1+1".

"У них є свято Гармонії. І наше українське посольство запросило мене. Я можу сказати, що я перша українська співачка, яка відвідала це свято і представляла свою країну", - заявила артистка.

Також виконавиця повідомила, що президент Сингапуру Халіма Якоб залишилась у захваті від української пісні.

"Я співала пісню "Квітка Душа" і президент Сингапуру пані Халіма була в захопленні, їй дуже подобалося. Більше двох тисяч гостей було в залі. Але тепер я знаю, що там, на іншому куточку світу тепер знають, що таке Україна, завдяки нашій українській пісні", - з гордістю зауважила Матвієнко.

Тоня Матвієнко
Тоня Матвієнко з президентом Сингапуру Халімою Якоб

Цікаво, що Тоня, яка вперше побувала у Сингапурі, назвала цю країну - майбутнім.

"Я потрапила в майбутнє. Я такого ще в світі на бачила. Сингапур, це як пятизірковий готель, як космос, який показують у кіно. Це місто – сад", - розповіла із захопленням зірка.

Нагадаємо, нещодавно подружжя Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна святкувало першу річницю весілля у парку розваг у Порт Авентурі.

ВідеоТоня Матвієнко розповіла про родину, романтичну подорож та зміну іміджу для нового кліпу

Щовівторка на чашку кави ми запрошуємо українських зірок, щоб поговорити про особливі моменти та важливих людей у їхньому житті. Цього разу у студії "Сніданку" Тоня Матвієнко. Говорили про родину, подорож та неймовірну зміну іміджу співачки.

Тоня Матвієнко розповіла про родину, романтичну подорож та зміну іміджу для нового кліпу

 

Вибір редакції