Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тоня Матвієнко стала брюнеткою і втілила образ фатальної рокерки у новому кліпі

Артистка випустила відео на трек "Хто я для тебе?".

Співачка Тоня Матвієнко, яка пустувала з чоловіком у парку розваг Іспанії, випустила новий кліп.

Виконавиця представила відеороботу на композицію "Хто я для тебе?". Загадковий режисер, ім'я якого Тоня залишила у таємниці, використав цікаву метафору у кліпі – проілюстрував складні стосунки за допомогою співачки та камери. Матвієнко залишилася собою, а роль чоловіка, якого вона кохає, виконала...бездушна камера.

Стиліст Стася Монастирська зробила для Тоні зовсім інший "лук" – одяг, зачіска та колір волосся, що натякає на кардинальні зміни після розриву. Саме за цим майже колишній коханий спостерігає немов камера, в якої безкінечний обсяг пам'яті.

"Напевно, майже у кожної жінки раз у житі виникало схоже запитання. Є ситуації, коли не байдужа тобі людина поводиться дивно і своїми вчинками змушує сумніватися у справжності почуттів. Якщо немає визначеності і впевненості, ти запитуєш: "Хто я для тебе?" -  прокоментувала нову роботу співачка.

Нагадаємо,  на початку травня Тоня Матвієнко а капела заспівала у атмосферному чорно-білому відео, знятому в Запоріжжі. Співачка взяла участь у національному проекті "Живяком".

Вибір редакції