Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян перевтілилися у чарівників та стали помічниками святого Миколая

Зіркове подружжя підтримало творчий проект “Свої”.

Українське зіркове подружжя Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна, які нещодавно влаштували імпровізований концерт у Нідерландах, стали запрошеними гостями фестивалю талантів "Свої" у п'яти населених пунктах Волинської області.

Суспільні діячі Волині вирішили провести фестиваль талантів у Берестечку, Торчині, Локачі, Копачівці та Купичові, щоб підтримати і розвивати фолькльорні колективи та взагалі українську народну творчість. 

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян_1
Прес-служба Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна

Участь Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна у проекті зумовлена тим, що їх можна вважати взірцем працьовитості, цілеспрямованості та залізної витримки у багатьох ситуаціях. Саме тому вони і вирішили підтримати цей проект.

"Це таке щастя поїхати Україною та поспівати, поспілкуватися з людьми та дати тисячу автографів. Мене особисто це збагачує, розширює мій кругозір, я стаю ближче до свого народу і переймаюся їх життям та проблемами", - розповідає Тоня.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян_3
Прес-служба Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна

Окрім самого проекту, Мірзоян та Матвієнко на деякий час перевтілилися у чарівників, що було дуже доречним напередодні Дня святого Миколая. Вони відвідали багато шкіл і поспілкувалися з дітьми, слухали історії про їхні мрії.

В одній із шкіл подружжя побачило стіну побажань святому Миколаю та спробували втілити найреальніші бажання на час перебування в школі. 

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян_2
Прес-служба Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна

Хтось з дітей хотів послухати пісні Тоні і Арсена, хтось хотів великий візок мандаринів, які артисти привезли з собою. А одна дівчинка виявилася фанаткою Олега Винника, тому Арсен зателефонував Олегу і зробив відеочат для школярів. 

Нагадаємо, нещодавно у Києві з аншлагом минув концерт Арсена Мірзояна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції