Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трансгендер звинуватив зірку "Міста гріхів" Довсон та її рідних в його побитті

Експомічник акторки подав на неї до суду.

Відома американська акторка Розаріо Довсон, яка два роки тому знайшла труп родички у власному будинку, знову опинилася у центрі скандалу.

Як повідомляє видання NME, на 40-річну зірку стрічки "Місто гріхів" подав до суду її колишній помічник-трансгендер. Чоловік, який народився жінкою, звинуватив знаменитість у трансфобії та участі в його побитті та вимагає відшкодувати йому моральну шкоду.

Розаріо Довсон
instagram.com/rosariodawson

Так, чоловік-трансгендер Дедрек Фінлі заявив, що Довсон і члени її сім'ї цькували і ображали його, демонструючи трансфобну поведінку. За його словами наприкінці 2017 року він влаштувався різноробочим у їхню родину і зізнався, що народився жінкою, але вважає сеье чоловіком. Також Фінлі попросив звертатися до нього, як до чоловіка. Однак в родині Довсонів "щодня по кілька разів плутали його стать, висловлюючи явну байдужість до його прохання".

Також у позові описується ще два епізоди, які сталися 2018 року. Спочатку, Розаріо зажадала, щоб Фінлі звільнив житло, яке орендував у неї, однак він відмовився робити це, заявивши, що для його виселення немає жодних правових підстав, а згодом її матір нібито витягла його з дому через вікно та побила на галявині, вигукуючи при цьому: "Тепер ти не такий вже і мужик!" в той час як сама акторка сиділа на ньому, утримуючи його на землі і допомагаючи тим самим матері бити його.

Розаріо своєю чергою заперечує всі звинувачення і готує зустрічний позов до суду.

Залиште свій коментар

Вибір редакції