Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Травмована Людмила Барбір розібралась із  мандоліною просто на кухні Савви Лібкіна

Цього разу на кухні ексцентричного одеського кулінара вирували італійські пристрасті.

Цієї суботи, 5 листопада, в ефірі "Сніданок. Вихідний" о 9:10 на телеканалі "1+1" ви побачите дев'яту серію грандіозного кулінарного проекту "Їжа у великому місті".

Телепара Савва Лібкін та Людмила Барбір готуватимуть рулети із курятини та цукіні або інволтіні по-українськи.

Цього разу на кухні ексцентричного одеського кулінара вирували італійські пристрасті - Савва гострив на Людмилу ножі і кров телеведучої зрештою пролилась. Як відреагував Савва Лібкін на травму Людмили Барбір? І чи задовольнила Саввина реакція ведучу "Їжі у великому місті"?

На цьому вихор почуттів не вщух: Савва запропонував Людмилі зайнятись цукіні на мандоліні просто на кухні. Людмила відреагувала миттєво і неочікувано. Що відповіла телеведуча на таку небанальну пропозицію? І навіщо на кухні мандоліна? Дивіться у сюжеті.

Барбір та Лібкін "Їжа у великому місті"_5
прес-служба каналу "1+1"

Барбір та Лібкін "Їжа у великому місті"_3
прес-служба каналу "1+1"

Скуштувати оновлену італійську страву ризикнули запрошені гості. Цього разу це директор Українського державного фонду підтримки фермерських господарств Іван Слободяник та шоумен і телеведучий Юрій Горбунов. Чи сподобався їм цей рулет з начинкою з курячого м'яса? Що сказав Юра Люді і чому почав рухати вухами?

Барбір та Лібкін "Їжа у великому місті"_6
прес-служба каналу "1+1"

Директор Українського державного фонду підтримки фермерських господарств Іван Слободяник оцінив смак рулетів з курячим м'ясом і цукіні і розповів, чому потрібно вживати в їжу фермерську українську продукцію. У чому головна відмінність інволтіні по-українськи від класичного варіанту страви, яку пропонують у європейських ресторанах? Скільки коштує страва у ресторані, та у скільки разів вона буде дешевшою, якщо готувати інволтіні вдома? Відповіді у сюжеті дивіться завтра!

Барбір та Лібкін "Їжа у великому місті"_1
прес-служба каналу "1+1"

Барбір та Лібкін "Їжа у великому місті"_4
прес-служба каналу "1+1"

Стежте за конкурсами й розіграшами авторського посуду Савви Лібкіна на сторінці у Facebook "Сніданок з 1+1" і надсилайте свої рецепти для нової української кухні на Libkin.chief@gmail.com.

Залиште свій коментар

Вибір редакції