Тренер "Голос.Діти-3" MONATIK розповів про свою велику родину

Артист поділився подробицями особистого життя.

Новий тренер дитячого вокального проекту "Голос.Діти-3", прем'єра якого відбудеться другого жовтня о 21:00 на телеканалі "1+1", MONATIK зробив у програмі "Світське життя" сенсаційну заяву. Артист розповів про свою сім'ю.

На прохання ведучої "Світського життя" Каті Осадчої прокоментувати давно відомий в кулуарах факт про батьківство MONATIK, мультиартист відповів.

"У мене є сім'я, і вона з кожним роком стає все більше. Мене це надихає чоловіка".

Монатік_5
прес-служба каналу "1+1"

"Родина - це таємне, і мені хотілося, щоб вона залишилася подалі від шоу-бізнесу", - прокоментував MONATIK.

"Мені не складно знайти спільну мову з дітьми у проекті "Голос.Діти-3". Я пересуваюся по місту на електросамокаті, дивлюся ті ж мультфільми, що і діти, читаю комікси, тому нам завжди є про що поговорити".

Монатік_4
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, тренерами третього сезону "Голос.Діти" стануть Тіна Кароль, Потап і MONATIK. Учасники нового сезону проекту "Голос.Діти" - "покоління вільних", адже вони - сучасні, яскраві і вільні від стереотипів, що володіють унікальними тембрами і сильними голосами. Новий сезон "Голос.Діти", орієнтований на найсучасніші музичні тенденції, обіцяє стати набільш позитивним і життєствердним за всю історію проекту. Мрії, які наводять дітей на головну вокальну сцену країни, щирі і зворушливі: хтось хоче врятувати єдину школу в своєму селі від закриття, а хтось хоче на всю країну зізнатися у коханні дівчинці.

Монатік_2
прес-служба каналу "1+1"

З прем'єрою "Голос.Діти-3" другого жовтня стартує Рік Голосу на телеканалі "1+1", який після закінчення дитячої версії продовжиться дорослим вокальним проектом "Голос країни".

Нагадаємо, над проектом працює команда "1+1 Продакшн" під керівництвом Вікторії Лєзіній. Музичний продюсер проекту - Руслан Квінта. Ведучі проекту - Юрій Горбунов та Катя Осадча.

ВідеоЗірковий тренер "Голос. Діти" MONATIK вперше розповів про свою родину

Залиште свій коментар

Наступна публікація