Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тренер "Голосу.Діти-4" Надя Дорофєєва розповіла, що Дантес тричі їй освідчувався

Артистка згадала, як познайомилася з чоловіком.

Цієї неділі на телеканалі "1+1" відбудуться "вокальні бої" четвертого сезону вокального проекту "Голос. Діти", за результатами яких зіркові тренери гурт "Время и Стекло", Наталя Могилевська і MONATIK визначаться з учасниками, які потраплять у "нокаути".

На "боях" серед учасників "Голосу. Діти-4" розгорнеться справжня боротьба за перемогу, адже, починаючи з цього етапу, вокалісти один за одним залишатимуть проект: тренери сформують зі своїх учасників "тріо", після виступу якого у "нокаути" пройде лише один співак.

За результатами недільного ефіру у команді кожного наставника залишиться лише чотири маленьких артисти. Тим часом, тренери фокусуватимуть свою увагу на розкритті повного потенціалу юних вокалістів та підбору влучного репертуару.

Так, на головній сцені країни юні вокалісти "Голосу. Діти-4" заспівають найсучасніші всесвітні хіти, а також вразять глядачів телеканалу "1+1" проникливим виконанням українських пісень. А MONATIK здивує своїх колег Наталю Могилевську та гурт "Время и Стекло" каверами на їхні хіти, а також українськими піснями в авторській обробці:

"Я хочу, щоб наші діти зростали з думками: "Я хочу жити та розвиватись у цій країні. Хочу обожнювати це місце, і щоб всі хотіли приїжджати сюди", - сказав MONATIK.

"Голос.Діти"_4
прес-служба каналу "1+1"
MONATIK

Своєю чергою, Надя Дорофєєва зізналася, що разом з Позитивом прагне потоваришувати з учасниками своєї команди задля максимального результату:

"Діти, які приходять на проект, - вже діаманти. І важливо їх правильно огранувати, бути не просто тренерами, а стати для кожного справжніми друзями і підтримкою", - сказала співачка.

"Голос.Діти"_1
прес-служба каналу "1+1"
Гурт "Время и Стекло"

Також Надя розповіла, що її чоловік, співак Дантес, підтримував артистку на зніманнях "Голосу. Діти-4", а також поділилась, як вперше познайомилась з володарем свого серця:  

"Одного разу ми з Дантесом та іншими артистами їхали на музичний фестиваль. У поїзді він на мене навіть не дивився. А коли я вийшла з купе, щоб подихати повітрям, Вова вибіг слідом за мною і накинув мені на плечі свою куртку. Коли всі зібралася спати, Вова раптом відкрив двері мого купе і сказав: "Я на тобі одружуся". Було приємно, але я не сприйняла його серйозно: чула, що він ловелас. Цікаво, що раніше ми з подружкою жартома підбирали мені нареченого з шоу-бізу - зупинилися на Вові. Мені імпонувало, що він гарний, нахабний і загадковий. Люблю поганих хлопців".

Цікаво, що Дантес освідчувався тренеру "Голосу.Діти-4" тричі:

"Перший раз був "іграшковим" – чоловік надягнув мені на палець обручку з дротику від шампанського. Вдруге обручка було справжньою. Вова влаштував мені сюрприз за містом – я нібито брала участь у флешмобі. Ми хотіли одружитися, але тоді на весілля мрії грошей не вистачало. Коли з'явилися, Вова освідчився ще раз, але вже за всіма романтичними канонами. У день народження моєї мами, 16 березня, він підлаштував все таким чином, що я зателефонувала на радіо, де він працював ведучим ранкового шоу, і привітала матусю. Раптово Вова запитав: "Вийдеш за мене?". Я, звичайно, вигукнула: "Так".  Після цього майбутній чоловік сказав, що побачимося ввечері, а сам приїхав до мене з квітами і обручкою, про яку я мріяла".

Дантес Дорофєєва
instagram.com/nadyadorofeeva

Дивіться четвертий сезон "Голосу. Діти" щонеділі о 21:00 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції