Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тренер "Голосу країни-6" Дорн зізнався, кого вважає головним претендентом на перемогу у проекті

Музикант розповів, які можливості йому дає шоу.

Напередодні першого прямого ефіру шостого сезону "Голосу країни", який відбудеться 15 травня о 21:00 на телеканалі "1+1", Іван Дорн ексклюзивно поспілкувався з журналістами Viva. Популярний співак уперше розповів, як відчуває себе у червоному тренерському кріслі.

"Мені завжди хотілося вірити в те, що я можу бути корисним не тільки самому собі, а ще комусь. Мені здається, що пісня, творчість, музика - це добре. Але ось допомогти "народитися" ще комусь, відкрити ще якогось музиканта для мене було б просто чарівною історією. Якраз таку можливість і дає проект. Я тільки тут можу побачити, почути дійсно талановитих хлопців", - каже тренер.

Дорн Голос країни_4
прес-служба каналу "1+1"
Музикант розповів, як справляється із труднощами

Іван Дорн також прокоментував фінал "Голосу країни-6" і ймовірного переможця проекту.

"Мені здається, що зараз говорити про переможця рано. Проект дуже несподіваний, щоб загадувати наперед".

Дорн в viva
viva.ua
Іван поспілкувався із Viva

Окрім того, музикант розповів Viva! про свої мрії, безглузді звички, про те, що змушує його серце прискорено битися, про зміни в колі спілкування і підході до життя за останні три роки.

"Я на все дивлюся через призму якоїсь легкості, чи що. До будь-яких труднощів намагаюся ставитися легко. Всі нюанси, які виникають в дорослому житті, складнощі у стосунках з людьми я пропускаю через цю призму легкості. У мене навіть не буває депресій. Я їх бачу тільки в якихось американських документальних фільмах про здоров'я, більше ніде", - розповідає Іван.

Повний текст ексклюзивного інтерв'ю Івана Дорна читайте в свіжому номері журналу Viva!.

Нагадаємо, учасники команди Івана Дорна з "Голосу країни-6" Костянтин Дмитрієв і Стас Корольов стануть спеціальними гостями на сольних концертах артиста в рамках туру Tour Randorn 2016.

Офіційні дати кастингів проекту "Голос.Діти" і "Голос країни" в Києві:

 4-5 червня;

11-12 червня;

18-19 червня;

25-26 червня

ВДНГ, 12-й павільйон, пр-т Академіка Глушкова, 1.

Реєстрація учасників з 10-00 до 18-00.

Залиште свій коментар

Вибір редакції