Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тріумф українців на російській премії: "Грибы", "Время и Стекло", LOBODA перемогли на RU.TV

Імена українських артистів звучали на російській премії частіше за інші.

У  місті Красногорську, що під Москвою, відбулося вручення музичної премії телеканалу RU.TV, йдеться у "Сніданку з 1+1".

От тільки імена українських виконавців звучали під час вечора частіше, ніж російські.

Уже сім років поспіль останні вихідні травня для представників російського шоу-бізнесу - важлива дата. У ніч з суботи на неділю відбувається нагородження лауреатів музичної премії телеканалу  RU.TV. На події традиційно присутні більше шести тисяч глядачів і беруть участь більше сотні артистів.

Цього року і серед номінантів, і серед переможців премії було багато українських імен.

Так, Ані Лорак отримала перемогу у номінації "Найкращий дует", гурт "Грибы" визнали "Найкращим стартом", гурт "Время и Стекло" забрав нагороду за "Найкращу пісню".

А Світлана Лобода стала переможницею двох премій - "Найкращий креатив" і "Найкраща співачка". Її перевершив лише Філіп Кіркоров. Він забрав три статуетки, до слова, одну з них артист отримав у номінації "Кіно та музика" за пісню Ірини Білик "О любви".

До слова, і Лобода, і Кіркоров були одними із чотирьох ведучих нагородження.

Цього року вперше в історії премії з'явилася номінація "Найкращий кліп, знятий в Криму". За перемогу змагалися п'ять виконавців, які проводили знімання відео на території півострова Крим.

Відео Українські артисти стали тріумфаторами російської премії RU.TV

Залиште свій коментар

Вибір редакції