Трон з очима дракона: у Мережі представили офіційний постер заключного сезону "Гри Престолів"

Трон з очима дракона: у Мережі представили офіційний постер заключного сезону "Гри Престолів"

До довгоочікуваної прем'єри залишилось вже зовсім небагато часу.

Тільки нещодавно канал HBO назвав дати виходу та тривалість усіх епізодів фінального сезону "Гри Престолів", як у Мережі оприлюднили його офіційний постер.

Плакат фінального сезону фентезійної саги повертається до постеру першого сезону з класичним зображенням із залізного трону та голодними очима дракона. 

Фото: HBO

Залізний Трон складається з мечів переможених, адже в цьому сезоні йдеться про перемогу над ворогами. Зокрема, валеріанскі сталеві мечі - одні з небагатьох видів зброї, які можуть знищити Білих ходоків - ворога номер один у цьому сезоні.

Серед зображення мечів виділяються дві рукояті  - ймовірна данина Крижаному мечу Неда Старка, який був розтоплений і перекований. Що стосується дракона, то червоні очі, можуть означати, що це один із двох дітей Дейенеріс, що залишився живим. 

Проте це тільки здогадки шанувальників та західних ЗМІ, а яку все ж таки кінцівку серіалу вигадали творці, фанати саги побачать вже зовсім скоро. Адже прем'єра заключного сезону "Гри Престолів" запланована на 14 квітня.

Повʼязані теми:

Наступна публікація