ТСН дізналася, скільки може коштувати відпочинок Олега Винника в Домінікані

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Суми в пропозиціях туроператорів фігурують солідні.

Свій 45-й день народження феномен української сцени Олег Винник відзначив у Домінікані. Фото з відпочинку співак розмістив в одній із соціальних мереж, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Винник показує, що купається в басейні, видирається на пальму з кокосами, п’є кокосовий сік. Ціни на такий відпочинок стартують від 260 тисяч гривень за тиждень.

На фан-сторінці його дружини Таюне, яку він не афішує, красується фото погоди у Домінікані. Але світлин із дружиною сам Винник не виставляв. Натомість він порадів, що завдяки різниці в часі його день народження тривав на сім годин довше, а всім фанатам подякував за привітання. "Я хочу вам побажати, щоб у вас усіх були такі дні народження, як у мене цього року. І хочу, щоб усе збувалося і у вас, що ви мені побажали", - заявив Винник.

ВідеоВинник відсвяткував день народження у Домінікані

На своїй сторінці в Instagram співак похизувався фотографіями з вілли. Ціни на такий відпочинок стартують від 260 тисяч гривень за тиждень. Олег Винник каже, вилетів на свій день народження. Тепер він купається в басейні, дереться на пальму з кокосами та п'є кокосовий сік.

Винник відсвяткував день народження у Домінікані

Залиште свій коментар

Вибір редакції