ТСН та журнал VIVA! представляють соціальний мультимедійний проект про бійців АТО, які живуть з протезами

Куратором проекту стала ведуча ТСН Соломія Вітвіцька.

Мультимедійний соціальний проект, що отримав символічну назву "Переможці", - спільна справа Телевізійної служби новин та журналу VIVA! за підтримки благодійного фонду Save Lives Together та за участі громадської організації "Підмога.інфо".

Героями проекту стали бійці АТО та волонтери, які втратили кінцівки під час подій на Сході України.

Його основою стала серія фотознімків відомого українського фотографа Олександра Мордерера, який демонструє, що люди з протезами – повноцінні члени суспільства, що як і інші залишаються щасливими, красивими та повними сил для нового життя. Стилістом проекту стала арт-директор фотостудії майстра Тетяна Рубльова.

Світлини будуть опубліковані у спецвипуску журналу VIVA! "Переможці" з благодійною метою, а також представлені у форматі  окремої виставки у Національному музеї Тараса Шевченка з 3 по 21 лютого 2016 року.

Проект "Переможці" також включає серію інтерв'ю з героями АТО і відомими особистостями, які живуть з протезами: Оксаною Мастерс та Євгенієм Кравітзом. Куратор проекту – ведуча ТСН Соломія Вітвіцька – готує цикл сюжетів про відважних людей, які втратили кінцівки, але не впали духом та досягнули успіхів як у професійному, так і в особистому житті, і своїм прикладом надихають тисячі співвітчизників.

Зокрема, в рамках проекту в ефірі Телевізійної служби новин буде показана низка новинних сюжетів, які розповідатимуть історії його учасників та цікаві факти про нові можливості протезування. Бійці ділитимуться особистими спогадами про те, як отримали поранення, як змінилося їх життя, та яким вони бачать своє майбутнє.

Прем'єра першої відео-історії відбудеться у вечірньому випуску ТСН вже сьогодні о 19:30.

Проект "Переможці" також має благодійні цілі,  одна з яких - сприяти навчанню українських медиків в роботі із новітніми технологіями протезування.

"Мета цього проекту - змінити ставлення суспільства до тих, хто втратив кінцівки. Адже сучасні технології дозволяють таким людям жити повним життям і відчувати себе рівними. Вони заслуговують на поважне гідне ставлення, але на разі, на превеликий жаль, в Україні з цим проблеми. Тому ми вирішили реалізувати цей благодійний проект, який, ми віримо, допоможе нашим захисникам відчути вдячність та повагу з боку українського суспільства, допоможе їм знайти себе в житті, в роботі, в коханні, в спорті, а також приверне увагу до людей, що живуть з протезами", - розповіла Соломія Вітвіцька.

Своїми враженнями від роботи над проектом поділився фотограф Олександр Мордерер.

"Коли я фотографував цих хлопців, то бачив абсолютно нормальних, красивих  людей, які хочуть жити, незважаючи ні на що, та бути корисними суспільству. Їх життя вже ніколи не буде таким, як раніше. Але ми прагнемо, щоб їхнє майбутнє було комфортним, наскільки це можливо. Сподіваюсь, що цей проект допоможе їм та іншим героям повірити в себе, адже вони справді переможці у всіх сенсах цього слова", - зауважив Мордерер.

"Незважаючи на те, що VIVA! - це глянцевий журнал, ми не можемо стояти осторонь тих подій, які відбуваються в нашій країні. Головне завдання проекту "Переможці" - змінити ставлення суспільства до людей, що втратили кінцівки, щоб вони не викликали жалість або співчуття, щоб їх приймали і ставилися на рівних. А ще вся Україна повинна знати своїх героїв, які пожертвували собою заради нашої країни і нашої свободи", - зазначила головний редактор журналу VIVA! Іванна Слабошпицька.

Нагадаємо, Соломію Вітвіцьку підкорив своїм хіп-хопом боєць ПДВ у зоні проведення АТО.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: