Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Турботлива матуся Брежнєва вчить доньку не реагувати на негативні коментарі в Мережі

Зірка розповіла про стосунки зі своїми дівчатками.

Співачка Віра Брежнєва, яка нещодавно приміряла образ леді rock'n'roll, пишається цілеспрямованістю старшої доньки Соні.

15-річна дівчина захоплюється кінематографом, а зіркова мама її у цьому підтримує.

Брежнєва  з доньками_1
instagram.com/ververa

Юна модель активно веде власну сторінку у мікроблозі, де часто публікує різноманітні фото.

Брежнєва  з доньками_3
instagram.com/ververa

Брежнєва наголошує, що не збирається стежити за кожним кроком дівчини і вважає її розумною та відповідальною.

"Якщо її фотографії з'являються в моїй стрічці, то я переглядаю і ставлю лайк, але стежити за нею і щось забороняти не збираюся. Вона - доросла дівчинка і розуміє, що таке відповідальність. Знає, що є люди, які дуже уважно стежать за її сторінкою. У цьому сенсі вона вже дуже розумна людина", - наголосила артистка в інтерв'ю для "7 Дней".

Брежнєва  з доньками_4
instagram.com/ververa

Зірка зізналася, що протягом довгого часу вчилася правильно реагувати на негатив в Інтернеті на свою адресу. Однак, Вірі це вдалося, і тепер вона ділиться вміннями зі старшою донькою Сонею.

Брежнєва 7 Дней_1
7days.ru

"Звичайно, важко не звертати уваги, коли в коментарях пишуть гидоту. Навіть я, після 14 років в шоу-бізнесі, тільки нещодавно перестала реагувати на такі речі, тепер вчу Сонечку не реагувати на це. Ми не можемо жити поза соціумом і все одно будемо щодня стикатися з думками різних людей, якщо тільки не виїдемо жити на безлюдний острів. Догодити всім неможливо, а моїм дітям випала доля ділити зі мною і любов різних людей, і її відсутність", - підкреслила Брежнєва.

Брежнєва 7 Дней_2
7days.ru

Артистку радує тяга доньки до знань і школи. Більше того, схоже, що у свої 15 дівчина вже визначилася із майбутньою професією.

Брежнєва 7 Дней_3
7days.ru

"Наразі Соня мріє пов'язати своє життя з кінематографом. Кілька років вона їздила в американський табір на кінозміну, де навчають всіх тонкощів: від роботи "хлопавкою" до того, як писати сценарії і вибудовувати кадри. Плюс ще й в тому, що все спілкування відбувається англійською. Цього літа Соня дзвонила і просила: "Матусю, будь ласка, залиш мене тут довше". Я рада, що моя дочка робить свій власний вибір. Найменше я б хотіла, щоб мої діти втілювали в життя якісь мої власні нереалізовані мрії і фантазії", - підсумувала зірка.

Брежнєва 7 Дней_4
7days.ru

До слова, цьогоріч співачка відвела молодшу доньку Сару до першого класу. Віра зізналася, що у свій дебютний шкільний день дівчинка розплакалася. Наразі для зірки в пріорітеті – "задача розвіяти її страхи і сумніви і показати, що заняття в школі можуть бути веселими та цікавими".

Нагадаємо, влітку донька Брежнєвої показала, як проводить канікули у Голлівуді.

Залиште свій коментар

Вибір редакції