Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Творці "Легенди Г'ю Гласса" розповіли, як ДіКапріо боровся із "ведмедицею"

Номінанту на "Оскар" довелося подолати чимало труднощів під час знімань.

Голлівудський актор Леонардо ДіКапріо, який прокоментував чергову номінацію на "Оскар", під час роботи над "Легендою Г'ю Гласса" страждав від пронизливого холоду і оголеним залазив у випатраного коня, однак із ведмедем все ж не боровся.

Автори вражаючої стрічки привідкрили завісу таємниці над зніманням найбільш небезпечної її сцени – із велетенським хижаком.

Виявилося, що ведмедицю на зніманнях грав каскадер Гленн Енніс. Стаж його роботи в кіно і на телебаченні - понад 15 років, однак настільки складні ролі йому доводилося "грати" нечасто.

Енніс був не першим каскадером, запрошеним на знімання стрічки.  Його попередника ця роль поклала на лікарняне ліжко із виснаженням: йому було надто важко на репетиціях.

Ведмедиця "Легенда Г`ю Гласса"
twitter.com
Костюм ведмедиці у стрічці із ДіКапріо нагадував мультиплікаційного героя

При цьому для Енніса знадобився також дублер, однак сміливець запевнив, що ведмедицею був саме він.

При цьому страшний "хижак" насправді був вбраний у костюм, який зробив із нього величезного Смурфика. Проте, за допомогою майстерності дизайнерів та новітніх спецефектів картинка вийшла дійсно жахаючою.

Крім того, Гленн розповів про достатньо пікантний момент під час знімань сцени, коли тварина кусала Леонардо за спину.

"Автори хотіли, щоб паща ведмеді була внизу спини ДіКапріо. Мені треба було схопити Лео рукою за куртку, щоб потім на місце руки домалювали пащу ведмедиці, яка вчепилася в нього. В результаті моє обличчя досить довгий час перебувало практично в ду*і Лео . Можливо, звичайно, це чиясь заповітна фантазія, але точно не моя! "- підсумував каскадер.

Нагадаємо, ДіКапріо поділився моторошною історією, як ледь не загинув у російському літаку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції