Творці проекту "Голос країни-6" розсекретили шість нових фішок шоу

 Цього сезону глядачі стануть практично реальними учасниками знімального процесу.

Шостий сезон головного вокального шоу України "Голос країни" обіцяє подарувати абсолютно нові емоції глядачам, які тепер стануть практично реальними учасниками знімального процесу.

Вони зможуть доторкнутися до магії створення шоу і дізнаються секрети залаштунків. Шостий сезон "Голосу країни" відкриє цілий світ безмежних можливостей для учасників, тренерів та творчої групи. Ми зібрали шість особливостей шостого сезону, який глядачі зможуть побачити на екранах вже в новому році.

1. Проект "Голос країни" стане інтернаціональним вокальним шоу. Про українську версію проекту, його цікаві постановки та різноманітний репертуар чули далеко за межами України. Артисти з різних континентів мріють постати перед суддями проекту, тому що вважають, що саме в українській версії шоу вони зможуть проявити себе і бути почутими.

2. У шостому сезоні "Голосу країни" крім культових світових творів, особливу увагу буде приділено музиці, створеній в Україні. Причому, в ефірі головного вокального шоу країни можна буде почути твори з репертуару як титанів української музики, так і нових сучасних музикантів.

3. Вперше глядачі побачать "кухню" улюбленого шоу і дізнаються таємниці залаштунків: ніколи раніше вони ще не були так близько до знімального процесу та учасників.

4. Новий тренерський склад, до якого увійдуть найкращі та улюблені зірки нашої країни. Такої комбінації професіоналів музичної сфери ще не було в жодному проекті. Кожен з них є безумовним авторитетом у своєму жанрі, і з легкістю збирає великі концертні зали.

5. Учасники, які ламають стереотипи. Цього року глядачі побачать людей, які володіють не просто потужним голосом, а й власним музичним світоглядом, і здатні по-своєму прочитати відомі музичні композиції.

6. У постановках шостого сезону проекту "Голосу країни" творча група проекту задіє найсучасніші технології, новітні спецефекти і масштабні декорації. На сцені шоу "Голос країни" покажуть найяскравіші номери за весь час існування проекту.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що до команди тренерів долучилися Потап та Іван Дорн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: