Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Творця маленького чорного плаття Коко Шанель запідозрили у зв'язках з нацистами

Німці могли вважати дизайнера потенційним джерелом інформації, а сама вона могла про це не знати.

Відомий французький дизайнер Габріель (Коко) Шанель під час Другої світової війни значилася агентом нацистів.

Про це, як повідомляє Associated Press, свідчать архіви французьких спецслужб.

Ім'я Коко Шанель згадується серед тисяч інших агентів. У файлі, зокрема, міститься запис про те, що в 1942-1943 роках вона була коханкою і агентом барона Ганса Гюнтера фон Динклаге, який займав у 1935 році посаду аташе посольства Німеччини у Франції.

"Він працював агітатором, і ми підозрюємо його в тому, що він був німецьким агентом", — говориться в досьє.

Коко Шанель вважалася агентом абверу — органу військової розвідки та контррозвідки Німеччини. Відповідальний за збереження архіву Фредеріка Кугінера, німці могли вважати дизайнера потенційним джерелом інформації, а сама вона могла про це не знати.

Коко Шанель — французький модельєр, яка заснувала модний будинок Chanel. В жіночу моду вона принесла приталений жакет і маленьку чорну сукню.

Нагадаємо, що раніше в 2011 році писатель Хал Воган випустив нову книгу про ікони моди і стилю Габріель "Коко" Шанель, в якій він стверджує, що Шанель була агентом нацистів в окупованій Франції, під час Другої світової війни.

Хал Воган в книзі під назвою "У ліжку з ворогом: таємна війна Коко Шанель" стверджує, що Коко була антисемітом і нацистським шпигуном і агентом Німеччини у військовій розвідувальної організації, яка проводила військові операції в Берліні і Мадриді.

Свою книгу історик писав чотири роки. Вона народилася після того, як він випадково знайшов інформацію в національних архівах поліції Франції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції