Творець стрічки "Тіні незабутих предків" Левицький став режисером голлівудського трилера

Любомира Левицького затвердили режисером молодіжного трилера Black Friday.

Відомий український режисер Любомир Левицький, який зняв фільми "Штольня", "Тіні незабутих предків", #Selfieparty, отримав пропозицію попрацювати над голлівудською стрічкою.

Як повідомляє прес-служба Левицького, його затвердили режисером американського молодіжного трилера під назвою Black Friday.

Знімання картини заплановані на цей рік і відбуватимуться у США. Продюсуванням фільму займеться американська студія, а ролі зіграють молоді американські зірки хорор-жанру. Ні імена акторів, ні назва студії поки не називаються.

"Моя найбільша мрія - це побудувати міст між США та Україною у виробництві популярного кіно", - сказав режисер.

Наразі Левицький розмірковує над скороченням свого імені Lubomir англійською мовою і навіть звернувся по допомогу до своїх підписників у Facebook.

По перше дякую вам всім за таку активну участь!!!! Друге я поясню чому мені так важливо зараз сформувати нік у наш висок...

Опубликовано Lubomir Levitsky 2 августа 2017 г.

До слова, зараз Любомир Левицький працює над зніманням трилера з елементами містики Egregor, який став одним з переможців Дев'ятого пітчингу Держкіно. Проект вже перебуває на стадії виробництва, завершення якої заплановано на зиму 2018 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: