Творець стрічки "Тіні незабутих предків" Левицький став режисером голлівудського трилера

Любомира Левицького затвердили режисером молодіжного трилера Black Friday.

Відомий український режисер Любомир Левицький, який зняв фільми "Штольня", "Тіні незабутих предків", #Selfieparty, отримав пропозицію попрацювати над голлівудською стрічкою.

Як повідомляє прес-служба Левицького, його затвердили режисером американського молодіжного трилера під назвою Black Friday.

Знімання картини заплановані на цей рік і відбуватимуться у США. Продюсуванням фільму займеться американська студія, а ролі зіграють молоді американські зірки хорор-жанру. Ні імена акторів, ні назва студії поки не називаються.

"Моя найбільша мрія - це побудувати міст між США та Україною у виробництві популярного кіно", - сказав режисер.

Наразі Левицький розмірковує над скороченням свого імені Lubomir англійською мовою і навіть звернувся по допомогу до своїх підписників у Facebook.

По перше дякую вам всім за таку активну участь!!!! Друге я поясню чому мені так важливо зараз сформувати нік у наш висок...

Опубликовано Lubomir Levitsky 2 августа 2017 г.

До слова, зараз Любомир Левицький працює над зніманням трилера з елементами містики Egregor, який став одним з переможців Дев'ятого пітчингу Держкіно. Проект вже перебуває на стадії виробництва, завершення якої заплановано на зиму 2018 року.

Залиште свій коментар