Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Творці серіалу "Матусі" розсекретили 7 цікавих фактів про знімання фільму

Приміром, у житті з трьох актрис мамою є тільки Олена Ніколаєва, яка зіграла Аню.

Щовечора по буднях о 21:00 на каналі "1+1" йде серіал, який вже встигли полюбити глядачі - "Матусі" - історії про те, як різко змінюється життя жінки, коли на зміну нічним вечіркам приходять підгузки.

1. У житті з трьох актрис мамою є тільки Олена Ніколаєва (Аня), у неї двоє дітей - син і донька. Вона навіть підказувала сценаристам деякі деталі, які могла знати тільки матір.

2. Світлана Колпакова (Юля) і Сергій Лавигін (Рома) часто імпровізували на знімальному майданчику і навіть попросили сценаристів додати більше романтичних сцен за участю їх героїв.

Серіал "Матусі"_1
прес-служба каналу "1+1"

"Якось у нас був цілий блок павільйонних сцен, в яких моя героїня постійно кричала на чоловіка: "Рота затули, ложку поклади, зараз я тобі по голові як дам!". В якийсь момент я сказала йому: "Сергію, мене ж зненавидять усі жінки за те, що я тебе весь час пресую!" І ми запропонували режисерові додати більше романтики у стосунки героїв", - розповідає Світлана Колпакова.

3. Сергій Лавигін, який в серіалі виконав роль чоловіка Юлі, зізнався, що образ героя зовсім йому не властивий. Так, його герой - фанат риболовлі, а сам актор вперше на зніманнях рибалив.

Серіал "Матусі"_5
прес-служба каналу "1+1"

4. Найменшому акторові серіалу Глібу Лукашевичу, який виконував роль сина Ані, на момент знімань було лише 10 місяців.

5. На зніманнях проекту актриса Олександра Буличова (Віка) проколола вуха. За словами дівчини, для роботи в кіно кожен раз доводилося вдягати кліпси. Прочитавши сценарій "Матусь" і побачивши, що сережкам у серіалі приділили цілу серію, вона зважилася на цей крок.

Серіал "Матусі"_4
прес-служба каналу "1+1"
Олександра Буличова

6. Для серіалу в павільйоні були побудовані декорації двох квартир героїнь. Причому за допомогою наповнення інтер'єру творці проекту хотіли показати різницю між багатодітною мамою і новоспеченою. Так, будинок Юлі вийшов більше сімейним, в ньому багато іграшок і дитячих речей, а житло Ані схоже на сучасну "дівочу" квартиру.

7. Частина знімань "Матусь" відбувалася в Києві. За словами героїнь, особливо їм сподобалася українська кухня.

"Мабуть, знімання в Києві - це найяскравіші спогади. Такої кількості уваги, любові і турботи ми не отримували ніде. Знімальна група в Києві цілком і повністю занурила нас у "тепличні" умови, з яких так не хотілося їхати", - розповіла Олександра Буличова.

Нові серії "Матусь" виходять щовечора з понеділка до четверга о 21:00 на каналі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції