Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У 2019 році у США не будуть вручати "Оскар" за найкращий популярний фільм

До ідеї премії за найбільш популярний фільм повернуться в наступному році.

Американська академія кінематографічних мистецтв і наук тимчасово відмовилася від ідеї створення нової номінації "Оскара" за найкращий популярний фільм через негативну реакцію громадськості.

Про це пише Associated Press.

У заяві кіноакадемії сказано, що створення нової номінації в середині року (за дев'ять місяців до церемонії «Оскара" - ред) створило б нерівні умови для фільмів, які вже були випущені і тих, що тільки готуються до виходу. Тим не менш, до ідеї премії за найбільш популярний фільм повернуться в наступному році.

Про створення премії "За видатні досягнення в області популярного кіно" було оголошено в серпні. У громадськості і критиків виникло чимало питань до того, якими критеріями буде керуватися журі при виборі переможця.

Фотогалерея Премию "Оскар" будут обслуживать Genesis G90 с эксклюзивным дизайном (9 фото)

Передбачалося, що в цю категорію будуть включати найбільш касові стрічки; в 2019 році найбільші шанси на перемогу були б у "Чорної пантери",

ВідеоФільм Сергія Лозниці "Донбас" побореться за премію "Оскар"

Стрічку режисера Сергія Лозниці обрав Національний оскарівський комітет. Це трагікомедія про життя людей на окупованих територіях Донбасу. На кінофестивалі в Каннах фільм здобув нагороду за кращу режисуру у секції "Особливий погляд", а сьогодні потрапляє на кіноекрани в Німеччині. 

Фільм Сергія Лозниці "Донбас" побореться за премію "Оскар"

Залиште свій коментар

Вибір редакції