У 7-річного сина Стаса П’єхи після побиття погіршився стан

У 7-річного сина Стаса П’єхи після побиття погіршився стан

У 7-річного сина Стаса П’єхи після побиття погіршився стан

Фото: instagram.com/wolfieha

Петрика від самого ранку нудить, а також хлопчика мучить головний біль.

Російський співак Стас П’єха, в якого нещодавно сусідка жорстоко побила семирічного сина Петю, розповів про стан хлопчика.

Співак говорить, що стан Петі не покращується після нападу жінки. Хлопчик все ще перебуває на реабілітації. Окрім цього, син став гірше почуватися: від самого ранку хлопчика нудить, а також мучить сильний головний біль.

Фото: instagram.com/wolfieha

"Петю зараз виписали з лікарні. Від ранку в нього почалася нудота, запаморочення, бувають головні болі, іноді трохи похитує. Три дні тому, коли сина виписали, його знудило. Ми на зв'язку з лікарями, син проходить реабілітацію: і фізичну, і психологічну", - розповів П’єха kp.ru.

Зараз хлопчик перебуває разом з мамою Наталею Горчаковою.

Окрім цього, Стас П’єха домагатиметься справедливості. Зірковий тато хоче, аби сусідка відповіла за скоєний злочин.

"Я хочу, щоб її покарали, хочу почути від неї вибачення, щире каяття за те, що вона зробила. Я хочу, щоб ця ситуація стала прикладом для всіх, хто підніме руку на дитину, щоб зайвий раз він задумався і не зробив цього. Ця справа має стати резонансною як приклад для інших. Коли чіпають дітей і літніх людей, це нікому не повинно сходити з рук. Сподіваюся, так станеться і в моєму випадку. Я не буду розкривати всіх планів, тут йдеться і про кримінальну, і про адміністративну відповідальність", - повідомив Стас П’єха.

Зауважимо, нещодавно 7-річного сина співака Петю жорстоко побила сусідка. Хлопчик отримав численні травми внаслідок нападу жінки.

Нагадаємо, що Стас П’єха внесений до "Чистилища" сайту "Миротворець". Співак їздив виступати в окупований Росією Крим, незаконно перетинав кордон, а також публічно виправдовував російську агресію на сході України.

Повʼязані теми:

Наступна публікація