У 7 років стався перший напад: Зірка "Ла-ла-Ленду" Стоун зізналась, що страждає на психічний розлад

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акторка з дитинства бореться з панічними атаками.

Голлівудська акторка, володарка "Оскару" Емма Стоун, яка розсекретила своє справжнє ім'я, зізналася, що з юних років страждає панічними атаками.

Зірка стрічки "Ла-ла-Ленд" повідомила, що з восьми років  бореться з психічним розладом. Проте, до 29 років вона навчилася спрямовувати страхи в добре русло, але позбутися від них повністю так і не змогла, повідомляє CNN.

"Після першого класу у мене був перший напад паніки. І це дійсно страшно. Я була в гостях у подруги і раптом відчула, що весь будинок у вогні, згорить дотла, а ми всі загинемо. Насправді пожежі не було, але я сиділа в спальні і відчувала величезний страх", - розповіла Стоун.

Емма Стоун
Reuters

За словами акторки, вона відтоді боялася ходити в гості і школу. Вона постійно прикидалася хворою, щоб скоріше зустрітися з медсестрою або мамою. В кінцевому підсумку Стоун відвели до психотерапевта, який виявив у дівчинки синдром генералізованої тривожності і панічні атаки, але Еммі про це не сказали.

"Я вдячна за те, що не знала про розлад", - заявила зірка.

Наразі, як зазначила Стоун робота допомагає їй справлятися з занепокоєнням.

"Займаючись імпровізацією, я зрозуміла, що можу використовувати сильні почуття і асоціативне мислення. У роботі мені стало допомагати те, що раніше змушувало прокидатися ночами. Я також вважаю, що внутрішня боротьба розвиває здатність співчувати, яка важлива в роботі над роллю", - підсумувала знаменитість.

Нагадаємо, нещодавно про психічний розлад заявила відома співачка Мерайя Кері.

Залиште свій коментар

Вибір редакції