У 73-річного Хуліо Іглесіаса знайшовся позашлюбний син – ЗМІ

Кревність чоловіків підтвердив ДНК-тест.

У знаменитого іспанського співака Хуліо Іглесіаса відшукався позашлюбний син на ім'я Хав'єр Сантос.

Як з'ясувалося, хлопчик народився після зв'язку Іглесіаса у 1975 році з португальською балериною. ДНК-тест, який провів хлопець, підтвердив кревність чоловіків.

Зараз Хав'єру 40 років і він радий, що зумів таки через багато років з'ясувати спорідненість з культовим виконавцем.

Хав'єр Сантос та його мати вперше заявили про те, що Іглесіас є батьком хлопця, ще у 1990-х. За словами матері хлопця, вона мала 10-денний роман зі співаком, у результаті якого завагітніла, пише Telegraph.

Але тоді Хуліо категорично заперечував претензію. На той момент артист був одружений на Ізабель Прейслер і чекав від неї дитину.

Будучи підлітком, Сантос забезпечив рішення суду на його користь, але Іглесіас подав успішну апеляцію. Тож справу, в кінцевому підсумку, була закрито.

Тепер же 40-річній Хав'єр збирається знову подати до суду на офіційне визнання батьківства співака, та цього разу чоловік має на руках ДНК-тест як доказ батьківства Іглесіаса. Але останнє слово за судом

Тим часом 73-річний Хуліо Іглесіас, який зараз мешкає в Майамі, не прокоментував результати, які склали максимально можливу вірогідність 99,9 відсотка.

Разом з Хав'єром у багатодітного батька Хуліо Іглесіаса виходить дев'ятеро дітей – двоє синів, один з яких відомий співак Енріке Іглесіас та донька від Ізабель Прайслер. А також троє синів та дві доньки від його теперішньої коханої Міранди Риндсбургер. 

Залиште свій коментар