Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У чудернацькому кліпі "Время и Стекло" розрубали торт сокирою і обслинили лису голову чоловікові

Група представила оригінальний кліп на трек VISLOVO.

Група "Время и Стекло", яка запросила учасницю "Голосу. Діти" заспівати на концерті дуету, випустила відчайдушний кліп на трек VISLOVO.

У ньому присутні чимало неординарних кадрів. Так, глядачі побачать торт, який рубають сокирою, поліцейських-чоловіків на підборах, лисого чоловіка, якому облизують голову і хлопця, який купається у ванній з колою.

За сюжетом зберігачем VISLOVO стає VISBOY – персонаж в неоновому костюмі, який шукає нових героїв і збирає яскравих індивідуальностей, які бачать світ під іншим кутом.

Енергія "Время и Стекло" притягнула і топових блогерів – YanGo (Ян Гордієнко) і Сашу Чистову. Всі відриваються в абсурдному світі, нагадуючи мільйонам людей, що таке справжні вечірки.

Гурт "Время и Стекло"_1

Тусовка триває в контейнері, який затягнув усіх героїв, щоб привезти VISLOVO під Палац Спорту до 5 жовтня. Контейнер став символом шоу і обкладинкою нового альбому.

Гурт "Время и Стекло"_2

Нагадаємо, раніше учасниця групи "Время и Стекло" Надя Дорофєєва стала гостею стадіонного концерту MONATIK в Києві. Артистка виконала  з Монатиком трек "Глубоко".

Залиште свій коментар

Вибір редакції