Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У чвертьфіналі "Танців з зірками" Шоптенко стане Анною Кареніною, а Бабкін – Елвісом Преслі

Зірки готують до випуску одразу два танці.

На телеканалі "1+1" у неділю, 15-го жовтня, відбудеться чвертьфінал легендарного оновленого проекту "Танці з зірками".

Конкуренція між учасниками  "Танців з зірками" стає більш жорстокою, адже на головному паркеті країни залишились найсильніші артисти, які прагнуть отримати звання кращої танцювальної пари країни. Тема восьмого прямого ефіру - "машина часу". У рамках випуску зірки разом зі своїми партнерами виконають постановки, які продемонструють різні епохи та події, що змінили наш світ. Зазначимо, що цієї неділі всі учасники виконають по два танці: з бальної та сучасної хореографії.

Танці з зірками _4
прес-служба каналу "1+1"

Так, Ахтем Сеітаблаєв перетвориться на Олексія Вронського з роману Льва Толстого, а його партнерка Олена Шоптенко зіграє Анну Кареніну:

"Цього разу ми танцюємо два абсолютно різні танці. Можу сказати, що вони будуть дуже емоційними, тому ми збираємося здивувати глядачів не тільки гарною хореографією, але й справжньою грою та глибокими драматичними емоціями. Ахтем дуже старається: його не лякають труднощі, а мені ще потрібно добре попрацювати над акторською майстерністю, чому вчуся у свого партнера. Віденський вальс ми станцюємо в образах з роману Льва Толстого "Анна Кареніна". Як ви розумієте, дуже важливо показати історію Кареніної за дві хвилини, але ми зробимо все, щоб це вийшло: працюємо над пластикою та грою", - розповіла Олена Шоптенко.

Танці з зірками _2
прес-служба каналу "1+1"

Тим часом, Юрій Ткач та Ілона Гвоздьова готують для глядачів телеканалу "1+1" вальс у ретро стилі під легендарну пісню "Як тебе не любити, Києве мій", а також у прямому ефірі Юрій зізнається, які незвичні професії встиг на собі випробувати, перш ніж став актором.

Танці з зірками _3
прес-служба каналу "1+1"

Надя Дорофєєва та Євген Кот вийдуть на паркет у чвертьфіналі в яскравих образах американських випускників 1980 року та станцюють запальне "диско" під хіт Mark Ronson "Uptown Funk". Тим часом, Сергій Бабкін перетвориться на Елвіса Преслі, а його дружина Сніжана – на фанатку.

В свою чергу, Наталя Могилевська разом зі своїми партнером Ігорем Кузьменком виконають філософський контемпорарі, а також станцюють запальний квік-степ під пісню ОЕ "Без бою".

Спеціальними гостями восьмого прямого ефіру стануть учасник "Голосу країни" Constantine (Костянтин Дмитрієв) з піснею "Кровожадность", гурт "МАЧЕТЕ", а також балет головного хореографу "Танців з зірками" Василя Козаря "Kozar Dance Theatre".

Танці з зірками _1
прес-служба каналу "1+1"

Зазначимо, що учасники "Танців з зірками" будуть виступати під живе виконання оркестру та вокалістів "Голосу країни" Віри Кекелії, Марти Адамчук, Влада Бєліка, LAUD (Влад Каращук) та Луки (Андрій Лучанко). Хто складе пару Юрію Горбунову на зірковому балконі – досі тримається у таємниці.

Танці з зірками _7
прес-служба каналу "1+1"

Танці з зірками _6
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, що минулого випуску найменшу кількість балів за сукупним результатом обох ефірів та тижневого глядацького голосування отримали Сергій та Сніжана Бабкіни, Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко, а також Юрій Ткач та Ілона Гвоздьова. Після виконання "танцю за життя" парою Юрія Ткача та Сергія Бабкіна судді мали вирішити долю учасників. Так, MONATIK та Влад Яма віддали свій голос за подружжя Бабкіних, Катерина Кухар – за Юрія Ткача. Таким чином, проект мали покинути Юрій Ткач та Ілона Гвоздьова, але Дмитро Комаров своїм благородним вчинком змінив цей результат, поступившись місцем у шоу Юрію Ткачу.

Дивіться чвертьфінал оновлених "Танців з зірками" 15 жовтня о 21:00 на телеканалі "1+1", а також підтримуйте пари голосуванням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції