Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У день народження Андрій Данилко поїхав з України, бо так порадили зірки

Артист сьогодні святкує ювілей.

Український артист Андрій Данилко, який просився виступити на "Євробаченні" від Росії, сьогодні, 2 жовтня, святкує день народження.

Актору виповнюється 45 років. Свій ювілей Данилко, за традицією, зустрічає у компанії найближчої подруги – "мами" Вєрки Сердючки, акторки Інни Бєлоконь.

Цьогоріч Андрій поїхав зустрічати день народження до Чорногорії, пише "КП" в Україні". Як з'ясувалося, Данилко є частим клієнтом астрологів і дослухається до порад зірок. За порадою астролога, артист щороку має зустрічати іменини у новому місці, аби у нього було все гаразд.

Андрій Данилко в образі Сердючки та "мама" Інна Бєлоконь

Зауважимо, що  у зірки цього року подвійний ювілей. 45 – йому і 25 його персонажу – Вірці Сердючці.

"Поїзд їде – воно лізе!" - одна із коронних фраз провідниці Вєрки Сердючки. Вперше в цьому образі Андрій Данилко вийшов на сцену ще далекого 1993-го. Тоді скромний хлопець з Полтави, який не з чужих слів знав, що таке злидні, і дуже рано втратив батька, навіть не уявляв, що влаштує справжній переворот в українському шоу-бізнесі.

Образ Сердючки виявився настільки актуальним, що дуже швидко став рідним глядачеві, а від цього і шалено популярним.

Відтоді минуло вже 25 років. За цей час Вєрка подорослішала, не раз виступала на концертах, фестивалях і корпоративах, вела власне телешоу на "1+1" і, зрештою, заспівала. 2007-го Андрій Данилко і його Вєрка поїхали від України на "Євробачення".

Фанати конкурсу шаленіли, чіпляли зірки із фольги на голови і голосували. Тоді Андрій Данилко привіз додому "срібло". До України він повертався героєм, в той час як за кордоном його громила преса. А все тому, що в словах сердючкиної пісні замість "лаша тумбай" російські ЗМІ почули "Раша гудбай".

Сьогодні Андрієві Данилку 45. Проте це число він сприймає лише як інформацію у паспорті. В душі він почувається студентом, якому трішки за 20. І який все ще шукає своє справжнє кохання.

Так, Данилко відомий та успішний, але самотній. Коли розмова заходить про стосунки, він одразу серйознішає – каже: просто не щастить.

Зараз Андрія Данилка вже рідко побачиш у коронному образі Сердючки. Каже, від Вірки втомився і анонсує прощальний тур. Хоча, з усмішкою додає, що Вірка Сердючка – "зірка". Вона може грандіозно попрощатися, але потім так само грандіозно повернутися.

Залиште свій коментар

Вибір редакції