Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Дніпрі розповіли про стан госпіталізованої до реанімації Ади Роговцевої

Акторці вже краще, медики дають оптимістичні прогнози.

У реанімації обласної лікарні Дніпра після концерту опинилася 79-річна Ада Роговцева. Взнаки далася перенесена на ногах застуда, котра вилилася у двосторонню пневмонію, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У тому, що їй недобре, жінка не зізнавалася колегам, бо боялася зриву гастролей. Однак під час спектаклю у Дніпрі актрисі стало зле. "Але вона дограла виставу. Їй було дуже тяжко розмовляти, тому що постійний кашель, який не давав розмовляти і навіть дихати. І вночі сталася криза, її увезла швидка в лікарню", - розповів актор і режисер Ахтем Сеїтаблаєв.

Відео Актрису Аду Роговцеву доправили до реанімації обласної лікарні Дніпра

Колеги по цеху кажуть, що для Роговцевої на першому плані завжди був театр, а на огляд лікарів часу завжди не вистачало. "У всіх було відчуття, що ми недогледіли. У даному разі я київських лікарів обвинувачую, тому що прогледіти в ХХІ столітті елементарне запалення легенів – це треба дуже постаратися", - каже заслужений артист України Володимир Задніпровський.

Зараз Ада Роговцева в реанімації обласної лікарні Дніпра. Лікарі кажуть, що спочатку стан актриси був важкий, але тепер їй значно краще. Вона вже ходить і може розмовляти. "Сьогодні її життю нічого не загрожує. Вона швидко йде на поправку. Вона дуже активно спілкується, хоче весь час їхати на концерти. Ми їй це забороняємо, хочемо, щоби вона підправила своє здоров'я", - пояснив головний лікар Сергій Риженко.

У театрі таку швидку віднову Роговцевої пояснюють глядацькою підтримкою. "Усі квіти, котрі подарували глядачі, відвезли до лікарні", - каже директор концертного агентства Геннадій Мусін. Доки Роговцева відновлюватиметься після хвороби, "Варшавську мелодію" гратимуть у скороченому варіанті – без неї.

Кореспондент ТСН Наталя Грищенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції