Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У другій грі літнього кубку "Ліги сміху" виступить фіналіст "Голосу країни", а Горбунов спародіює сам себе

Ефір проекту відбудеться шостого жовтня на "1+1".

Вже сьогодні, шостого жовтня, о 20:15 в ефірі "1+1" покажуть другу гру Літнього кубку "Ліги сміху", знімання якого відбувалися наприкінці липня в Одесі. До речі, цього року за Літній кубок одного з найпопулярніших гумористичних проектів на ТБ боролися сім збірних зі своїми зірковими тренерами. За умовами гри, дві команди були об'єднані в одну шляхом редакторського рішення, а команди-чемпіони попередніх ігор або сезонів боролися за Приз глядацьких симпатій.

Друга гра Літнього кубку "Ліги сміху"_9
Студія "Квартал 95"

Цього разу на сцену зі своїми командами вийдуть Антон Лірник ("Воробушек" і "Ніколь Кідман"), Юрій Горбунов ("Вінницькі" та "Загорецька Л.С") та Євген Кошовий ("Стоянівка" і "Лукас").

Друга гра Літнього кубку "Ліги сміху"_4
Студія "Квартал 95"

У складі команди "Вінницькі" виступають одразу два екс-учасники шоу "Голос країни" - Василь Гуменюк та Олександр Онофрійчук. Останній, до речі, дійшов до фіналу і навіть співав на розігріві у Scorpions. На Літньому кубку професійні співаки будуть не лише співати, але й жартувати.

Друга гра Літнього кубку "Ліги сміху"_5
Студія "Квартал 95"

Актор студії "Квартал 95" Євген Кошовий на грі заміняв Ігора Ласточкіна.

"У цьому сезоні "Ліги сміху" я граю роль палички-виручалочки для всіх тренерів, - жартує Женя. – Навіть страшно уявити, що буде, якщо вони всі дружно захворіють, і мені доведеться їх замінювати".

У рамках виступу Кошовий покаже номер "Гопники на пляжі", у якому продемонструє свій потужний прес. На репетиції поява Жені в такому вигляді і вбранні викликала у Володимира Зеленського істеричний сміх.

Друга гра Літнього кубку "Ліги сміху"_7
Студія "Квартал 95"

Друга гра Літнього кубку "Ліги сміху"_8
Студія "Квартал 95"

Також в рамках Літнього кубку відбудуться виступи двох чемпіонів – команд "Два капітани 1955" і "Прозорий гонщик". Перші покажуть свою екранізацію легендарного роману "Мобі Дік", а єдиний актор "Прозорого гонщика" Марк Куцевалов з'явиться на сцені в образі безхатька. До речі, наприкінці кінці гри Володимир Зеленський розповів, що під час генеральної репетиції охорона Морвокзалу затримала Марка за лаштунками, прийнявши його за реального безхатька.

Друга гра Літнього кубку "Ліги сміху"_1
Студія "Квартал 95"

Друга гра Літнього кубку "Ліги сміху"_2
Студія "Квартал 95"

Друга гра Літнього кубку "Ліги сміху"_3
Студія "Квартал 95"

Побачити, як Юрій Горбунов пародіює сам себе, а Антон Лірник веде діалог з Дідом Морозом, ви зможете вже сьогодні о 20:15 в ефірі каналу "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції